Ogres novads, Rembates pagasts, Ziedkalni
Reģ.Nr.: 47404001080
PVD numurs: 027531
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

Zemnieku saimniecība ZIEDKALNI

Audzējam rudens avenes un upenes, kuras iespējams atbraukt salasīt arī pašiem.

Esam vienkārša lauku viensēta, kura sākta celt skaistā dabas veidotā Ogres upes līcī 1990. gadā pašu spēkiem kopā ar bērniem pusaudža vecumā. Nodibinājām zemnieku saimniecību ar 6 ha lauksaimniecības zemes, turējām gotiņas un citus mājlopus. Pati esmu ieguvusi izglītību Bulduru dārzkopības skolā. Audzējam 1 ha upenes. Bērni nu katrs savā ģimenē, šobrīd jau 10 gadus audzējam rudens avenes un realizējam ogas. Gada garumā nodarbojos ar mājās ceptām piparkūkām no vietējo ražotāju izejvielām - cepu un garnēju ar dabiskām sulu krāsām. Iespējami individuāli pasūtījumi. Piedāvājam ģimenēm ar bērniem kopīgi gan salasīt avenes un upenes, gan baudīt skaisto Ogres upes ainavu.

Esam nominēti konkursā ,,Veidosim skaistu un sakoptu savu novadu" 2007. gadā. Savukārt 2009. gadā konkursa "Sējējs" - ģimene lauku sētā. 2017. gadā Brīvdabas etnogrāfiskā muzeja konkursā saņemts diploms nominācijā "Gardākās piparkūkas".

Esam sastopami tirdziņos, gadskārtu svētkos un citos pasākumos. Saimniecībā ir mednieku zāle, kurā ir notikuši dažādi Lauku tīkla organizēti semināri par ārstniecības augiem, par ainavu veidošanu lauku sētās. Labprāt uzņemam ciemiņus, kas vēlas baudīt dabas burvību pie upes, protams, iepriekš vienojoties ar Ziedkalnu mājas saimniekiem.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas

Pieejamie produkti


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018