Ķekavas novads, Baldones pagasts, Pakalni
Reģ.Nr.: 40001016418
PVD numurs: 028283
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

Rīgas rajona zemnieku saimniecība PAKALNI

ZS “Pakalni” nodarbojas ar bioloģisko lauksaimniecību kopš 2008.gada - audzē dārzeņus (kartupeļus, burkānus, galda bietes, kāpostus, sīpolus, ķiplokus u.c.) bez ķimikālijām un minerālmēslojuma. Katru gadu saimniecība iziet Valsts SIA “Sertifikācijas un testēšanas centra” sertifikāciju un iegūst sertifikātu (Nr. 05-041-2008), kas apliecina saimniecības atbilstību visām bioloģiskas produkcijas ražotāja prasībām.

ZS “Pakalni” produkcija ir atrodama Rimi “Klēts” zemnieku lauku labumu veikalos, kā arī eko veikalā “Dabas Dobe”” Rīgā, Brīvības gatvē. Katru pavasari pārdošanā ir sertificētas Eko bērzu sulas.
Laipni aicināti saimniecībā iegādāties bioloģiski audzētus dārzeņus, lai pagatavotu gardu maltīti ģimenei, draugiem. Papildus varam piedāvāt nelielu ekskursiju pa saimniecību un stāstījumu par savu pieredzi bioloģiskajā dārzeņu audzēšanā, varam dalīties ar savu pieredzi, kā sākt darbību un kā veidot savu bioloģisko saimniecību. Nobeigumā piedāvāsim garšīgu un veselīgu tēju. Iepriekš gan jāpiesakās, zvanot!

Papildus iespējas

Tirgo uz vietas saimniecībā Ekskursijas

Pieejamie produkti


Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018