Dienvidkurzemes novads, Rucavas pagasts, Zvanītāji
Reģ.Nr.: 40008086115
PVD numurs: 058185
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās.
QR Kods

Biedrība Rucavas tradīciju klubs

Biedrība Rucavas tradīciju klubs darbojas kopš 2001.gada, kā biedrība reģistrēta 2004.gadā un tās mērķis ir apgūt tradicionālās kultūras mantojumu, īpaši kopt Rucavas tradīcijas.

Tradīciju namā “Zvanītāji” interesentiem piedāvājam tradicionālās kultūras programmas ar iespēju baudīt tradicionālos Kurzemes ēdienu, kā arī meistarklases ēdienu gatavošanā. Kopš 2013. gada Rucavas tradīciju klubs reģistrēts kā ēdināšanas uzņēmums.

Lepojas, apbalvojumi un godalgas:

  • Rucavas tradīciju klubs ieguvis Lielo Folkloras gada balvu (2006.).
  • Latviskā mantojuma zīmi - par latvisku vidi, par latvisko tradīciju uzturēšanu, par iespēju nobaudīt Kurzemes ēdienus ( 2013.),
  • Rucavas baltais sviests ierakstīts Eiropas aizsargāto produktu sarakstā, klubs ir viens no Rucavas baltā sviesta oficiālajiem ražotājiem. Klubs gatavo Rucavas balto sviestu no vietējām izejvielām pēc tradicionālās metodes, kas pārmantota no paaudzes paaudzē. Tas ir ieguvis Aizsargātas ģeogrāfiskas izcelsmes norādes atbilstības sertifikātu Nr. 2 -64-AĢIN, kas dod tiesības ražot Rucavas balto sviestu.

Produktu īpašā vērtība, kvalitāte klientiem. Rucavas baltais sviests ir īpašs ar to, ka gatavošanas procesā sakultā masa tiek pasildīta un sparīgi to kuļot paniņas tiek savāktas atpakaļ (tām neļauj atdalīties, kā tas ir parastajam sviestam) un beigās pievienots rūgušpiens, tiek iegūta uzputota krēmveidīga konsistence ar skābenu garšu un tauku procents ir 39 – 41 atšķirībā no parastā sviesta, kam tauku procents ir 82,5 %.

Tradīciju namā “Zvanītāji” ir iespējams ne tikai iegādāties Rucavas balto sviestu vai arī piedalīties meistarklasē, bet arī baudīt 1.5 – 2 stundu garas, visaptverošas Rucavas tradicionālās kultūras programmas, kuru laikā iespējams sātīgi paēst.

Papildus iespējas

Tirgo uz vietas saimniecībā Ēdināšana un banketi Semināri Meistarklases

Pieejamie produkti

Rucavas baltais sviests

Produkts ir plastmasas kārbiņās, kas apņemta ar foliju. Daudzums 0.2 kg. ES aizsargāto produktu zīme.

Produkts pieejams - Uz pasūtījumu Mazumā

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018