Kuldīgas novads, Īvandes pagasts, Pladas
Reģ.Nr.: 41201010671
PVD numurs: -
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

Ēdoles pagasta zemnieku saimniecība Silkalni

ZS Silkalni atrodas vienā no zemes skaistākajām vietām - Kurzemes sirdī, Kuldīgas novada mazākajā pagastiņā – Īvandē. Te saimniekojam mēs – Daiga un Ralfs Melleri.

Saimniecībā gūstam iedvesmu no dārza spēka, kas ierīkots ar MLS projekta atbalstu, 2015.gadā iestādot 2 ha augļu koku un ogulāju. Lai arī šobrīd produkciju piedāvājam sezonāli, smelties prieku no mūsu dārza iespējams visa gada garumā. Kā visiem lauku ļaudīm, mūsu gads sākas pavasarī ar birstošiem ķiršu ziediem un putnu vīterošanu ievu krūmos. Vasaras šeit joprojām ir zeltainas un skaistas līdz sāpēm, kad pati skaistākā melodija ir kameņu sanēšana un visreibinošākais vīns - sarkanā āboliņa smarža. Rudens atnāk ar tumši sarkanām ķiršu ogām dūmakainos vakaros, zālē sakritušām sulīgām plūmēm un draugu smiekliem ražas talkā. Ziemās pa gurkstošu sniegu brienam apraudzīt apsnigušos augļu kociņus ar apziņu, ka tumšajos vakaros mūs sildīs labi padarīta darba sajūta un jaunas ieceres.
Mēs apzināmies, cik ļoti mums ir laimējies strādāt dabiskā un tīrā vidē, tādēļ strādājam tā, lai arī mūsu produktā jūs sajustu šo Latvijas dabas skaistumu un Latvijas īpašo garšu. Mēs mīlam savu darbu, savu zemi, ceram un ticam, ka mūsu produkcijā jūs sajutīsiet šo mīlestību un mazlietiņ saulainās bērnības.
Pamēģināt mūsu piedāvāto un ar mīlestību audzēto jūs varat Kuldīgas tirgū, mājražotāju veikaliņā Kuldīgas labumi un protams, saimniecībā. Atbrauc, gaidām!

Piedāvājam pašlasīšanā cidonijas 0.50EUR/kg. Iepriekš piesakoties pa tālruni 27474605.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Pašlasīšana

Pieejamie produkti


Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018