Kontaktinformācija
Burtnieku novads, Burtnieku pagasts, Zemturi
Reģ.Nr.: 44101007314
PVD numurs: 038964
Vēlos piedalīties iepirkumos ar savu produkciju
google map Waze
Darba Laiks
Informācija:
08.00 - 18.00 pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

ZEMTURI ZS SIA

Zemturi ZS SIA svaigpiens – ir DZĪVS produkts, kas nav pasterizēts, nokrejots, homogenizēts. Tādejādi piens saglabā savu bioloģisko vērtību. Svaigpienu atdzesējam un pildām pudelēs. Šodien slaukts svaigpiens nonāk jau nākamajā dienā veikala plauktā tieši pie patērētāja. Esam lielākie svaigpiena tirgotāji, un Zemturu svaigpienu var atrast TOP, ELVI, SKY, MAXIMAS, RIMI veikalos, kā arī internetveikalā NUKO.LV.

Zemturi ir dibināti 1989. gadā. Tās pamatdibinātāji ir Imanta un Jānis Višņevski. Jau pagājuši 30 gadi un saimniecība no vienas gotiņas un 10 ha zemes ir izaugusi līdz 200 slaucamām govīm, vairāk kā 250 ataudzējamiem liellopiem un 510 ha apsaimniekojamās zemes, biogāzes stacijas, kas ļauj nodrošināt bezatlikumu tehnoloģiju un attīstot pašu zīmolu - ZEMTURU SVAIGPIENS. Pašlaik Zemturus vada brāļi Kārlis un Viesturs Dāvis Višņevski. Zaļā Karotīte ir atzinusi mūsu svaigpienu par kvalitatīvu produktu.

Saimniecības pienesums Latvijas piena lopkopībā ir augsti novērtēts – divas reizes saņemts lauksaimniecības augstākais apbalvojums – “Sējēja” laureāts. Klientus saimniecībā var interesēt netālais Burtnieku ezers.

Papildus iespējas

Tirgo uz vietas saimniecībā Ekskursijas Tehnikas pakalpojumi

Pieejamie produkti

Svaigpiens

Piens un piena produkti

Svaigi slaukts, atdzesēts piens, nav pasterizēts

Produkts pieejams - Uz pasūtījumu Vairumā

Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018