Bauskas novads, Stelpes pagasts, Graši
Reģ.Nr.: 43603075214
PVD numurs: 056395
Vēlos piedalīties iepirkumos ar savu produkciju
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Pirmdiena 09:00 - 17:00
Otrdiena 09:00 - 17:00
Trešdiena 09:00 - 17:00
Ceturtdiena 09:00 - 17:00
Piektdiena 09:00 - 17:00
Informācija:

Veikali

“Dzimtā tēja” Adrese: Jomas iela 76, Jūrmala, LV-2015

“Skanošie ciedri” Adrese: Dzirnavu iela 109, Rīga, LV-1011


QR Kods

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Dzimtais dārzs

SIA Dzimtais dārzs gatavo produktus no Latvijā ievāktām dabas veltēm. Mēs popularizējam veselīgu dzīvesveidu, kvalitatīvu pārtiku, dzimtas mājvietu izveides ideju. Piedāvājam tikai augstākās kvalitātes dabīgus produktus, kas piepildīti ar cilvēku roku un sirds siltumu, kurus mēs paši lietojam un piedāvājam arī Jums. To unikālo īpašību dēļ tos patiesi var dēvēt par XXI gadsimta produktiem

“Dzimtais dārzs” ir ģimenes uzņēmums, kurā saimnieko Ilze un Kaspars Zandbergi
Uzņēmums ražo labākos ekoloģiskā vidē iegūtos produktus, kas rūpīgi ievākti un meistarīgi apstrādāti, cienot sentēvu receptes un tradīcijas, – ugunspuķu tēju, dažādus sīrupus, ciedru riekstu produktus un citus veselīgus produktus. Uzņēmumā popularizējam veselīgu dzīvesveidu, kvalitatīvu pārtiku, dzimtas mājvietu izveides ideju un labumus, ko tā paver ikvienam no mums.
Ražotne atrodas Vecumnieku novadā. Uzņēmumam ir 2 veikali: Dzirnavu ielā 109, Rīgā un Jomas ielā 76, Jūrmalā, ir internetveikals., Bezmaksas piegāde-Pasūtījumiem virs 50 EUR
Pats svarīgākais ir darīt to, kas patīk un padodas. Jebkuram augam ir savs gars, varētu teikt tā. Šim garam jāatbalsta viss, kas ar augu tiek darīts un kā tas tiek pasniegts; ja gars to atbalsta, viss izdodas. Mūsu misija ir nest šo produktu tālāk cilvēkiem. Būtībā var teikt – visi, kas dzer mūsu ugunspuķu tēju, kļūst jaunāki, veselāki un saistās ar šo garu. Visi šie notikumi pat nav īsti loģiski jāapdomā, jo viņi paši veidojas, pateicoties tām sajūtām, kas rodas cilvēkiem, kuri rada šo tēju. Tieši tā ir mūsu misija – sagatavot tēju tādā veidā, lai šo sajūtu un enerģētiku varētu nodot tālāk.
Mēs ražošanas procesā izmantojam tikai koku un stiklu, kas šo augu enerģētiku nemaina un saglabā visas īpašības. Tās ir tās pašas tehnoloģijas, kas tika izmantotas jau ļoti sen.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde

Pieejamie produkti


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018