, Rūpnīcas iela 7
Reģ.Nr.: 29045212015
PVD numurs: 040129
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās.
QR Kods

Dainis Paukšēns

Veselību stiprinoši produkti. Daiņa un Aijas Dzintras Paukšēnu bioloģiskā saimniecība "Lielkalni" atrodas Ungurpilī. Saimniecībā jau kopš 2006. gada 2,6 hektāru platībā aug dažādi mazāk pazīstami, veselību stiprinoši ogulāji un augi tējai. No iegūtajām ogām tiek gatavoti sīrupi, želejas, ievārījumi, marmelādes, kaltētas tējas un vitaminizēti dzērieni.

Saimnieki apmeklētājiem no maija līdz septembrim (iepriekš piesakoties) piedāvā ekskursijas netradicionālajā ogulāju dārzā. Saimniecībā var aplūkot melnos plūškokus, smiltsērkšķus, zelta jāņogas, irbenes, ēdamos sausseržus, lielaugļu lazdas, aktinīdijas, citronliānas, bārbeles, korintes, dažādus saldos pīlādžus, rozes, vilkābeles, lielogu upenes, kizilus, kā arī ehinācijas, raudenes, dievkociņus u.c. derīgus augus. Tāpat ir iespējams iegūt informāciju par ogulājiem un ražoto produkciju, kā arī to degustēt un iegādāties. Ekskursiju ilgums 1-1,5h. Ekskursiju laiki un produkcijas piegādes pēc iepriekšējas vienošanās.

Pieejami ievārījumi, sulas, sukādes, pastilas (ar medu, bez cukura), zāļu tējas. Iepriekš vienojoties pa tālruni vai e-pastā, piegādes notiek Limbažos, Alojā, Valmierā un šo pilsētu apkārtnē. Iespējama arī piegāde caur Omnivas pakomātiem. Norēķini skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Semināri Pašlasīšana

Pieejamie produkti


Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018