Dobeles novads, Tērvetes pagasts, Zelmeņi, Krāces
Reģ.Nr.: 48503023457
PVD numurs: 061843
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās.
QR Kods

SIA Tērvetes veltes

“Tērvetes vīnu” komanda ar entuziasmu darbojas vīna nozarē jau septīto gadu. Esam gandarīti, ka varam savā dzimtajā pusē nodarboties ar sirdij tuvu nodarbi - vīna darīšanu. Tai vienmēr seko dažādi izaicinājumi, grūtības un pārsteigumi, bet tas neremdē vēlmi tiekties pēc labākā. Tieši pretēji tas liek mums strādāt ar vēl lielāku degsmi. Un, protams, mūsu mīļo klientu labās atsauksmes un uzslavas spēj pacelt spārnos, lai atkal ikdienas darbos mēs censtos radīt labāko vīnu, ja ne pasaulē, tad Latvijā noteikti! Uzņēmuma piedāvājums rodams: https://www.facebook.com/tervetesvini/ 

Veidojot un attīstot Latvijas vīnu kultūru, esam izvirzījuši sev mērķi – darināt kvalitatīvus vīnus no Latvijā augošām ogām un augļiem, lai tie vienmēr ar garšu un smaržu iepriecinātu vīna baudītājus. Vīna darītavā “Tērvetes vīni” gatavojam aveņu-ķiršu, cidoniju, rabarberu, aveņu-ābolu, upeņu, ķiršu, aveņu un ābolu vīnus, kā arī ziemas sezonā karstvīnu (ziemas vīnu). Blakus vīniem saviem apmeklētājiem un pircējiem varam piedāvāt arī augļu un ogu brendijus.
Mēs vēlamies radīt omulīgas un mājīgas sajūtas mūsu viesiem, tāpēc jau otro gadu jaunā lapene tūrisma sezonā mums ļauj uzņemt gan vasaras karstajās dienās, veldzējot ar savu ēnu, gan lietainākās pēcpusdienās, dodot pajumti ikvienam, kurš mūs apciemo no tuvākas vai tālākas apkaimes. Piedāvājam vīna darītavas apskati un vīna degustācijas. Nogaršosim vīnus, mājās gatavotu maizi un sieru, kā arī omulīgi aprunāsimies par vīna tapšanu jaukā lauku ainavā Tērvetes upes krastā. Lūgums – iepriekš pieteikties!

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Svētku piedāvājumi

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018