Sigulda, Dārza iela 29a
Reģ.Nr.: 11107312316
PVD numurs: 071555
Vēlos piedalīties iepirkumos ar savu produkciju
google map Waze
Piegādes vietas:
  • Pašizņemšana
    • Novada Garša konference - Hanzas iela 16A, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1045
    • DABAS LABORATORIJA - SIGULDA, DĀRZA IELA 29A
Darba Laiks
Pirmdiena 8:00 - 12:00
Otrdiena 8:00 - 12:00
Trešdiena 8:00 - 12:00
Ceturtdiena 8:00 - 12:00
Piektdiena 8:00 - 12:00
Informācija:

Ārpus minētā darba laika, lūgums sazināties individuāli.

Piegādes ir pieejamas ar OMNIVA, DPD pakomātu starpniecību jeb pasta sūtījumu formā visā Latvijā. Katru nedēļu piegādes Rīgai un apkārtnei

QR Kods

Signe Turauska

DABLAB ir pagaidām vēl maza, bet nozīmīga apvienība! “Mūs vieno pilsēta - Sigulda, sevis izzināšana, citu pieņemšana, viss par un ap kustību, rūdīšanās, skrituļošana, skriešana, dzīvs/zaļš/īsts uzturs. Vari jautāt mums privāti, uzrunāt elektroniski, nākt klāt uz ielas, uzsmaidīt, atpazīt, atbalstīt!”

DABLAB tiek ražotas augstvērtīgas svaigas, lēni spiestas sulas no augļiem, dārzeņiem. Izejvielas tiek iegādātas no lokāli audzētām augļu (ZS Pīlādži - bumbieri, āboli), dārzeņu saimniecībām. Tropiskos augļus piegādā sertificēti PVD tirgotāji.

Produktu piegādes jau nākamajā dienā Siguldā un apkārtnē, pasūtot iepriekšējā dienā līdz plkst.17:00. Piegādes visā Latvijā ar OMNIVA starpniecību. Iespējama pasūtījuma izņemšanas klātienē, Siguldā. Pasūtījumus aicina veikt www.dabaslaboratorija.lv, ar siguldieša karti atlaide.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Ēdināšana un banketi Semināri Pārstrādes pakalpojumi Meistarklases Piegāde ar pakomātu

Pieejamie produkti


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018