, Dravas māja
Reģ.Nr.: 25086511910
PVD numurs: 061989
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

Baiba Tikuma

Baibas Tikumas saimniecība biškopības nozarē darbojas vairāk kā 30 gadus, kopš 1982. gada. Bišu saimes izvietotas meža masīvos, dabīgās pļavās. Gadu gaitā paplašināts piedāvājamo produktu klāsts - no dažādu ziedu līdz piecu veidu medus, bišu maizei, ziedputekšņiem, propolisa, produktiem,, kā arī to maisījumiem, ziedēm no biškopības produktiem, uzlējumiem - apiterapijas produktiem.

Saimniecība bišu dravā uzņem arī ciemiņus - interesentus un grupas pasākumā "Piedzīvojums bišu dravā"", kur notiek bišu produkcijas degustācijas, meistarklases, veselības kūres. Saimniecībā konsultē un vada praktiskas nodarbības jaunajiem biškopjiem. Saimniecības produkcija nopērkama arī veikalā "Ķocis" Ventspilī.

Saimniecībā pieejami 5 veidu medus -meža, liepu, griķu, viršu, dažādziedu un apiterapijas produkti - medus ar bišu maizi; medus ar homogenātu; medus ar propolisu, propoliss eļļā; propoliss spirtā; propolisa ūdens, propolisa ziede, uzlējums "Veselība", uzlējums "Bite".

Produkcijas pasūtījumu  var veikt sazinoties pa telefonu vai e-pastā, piegāde atkarīga no preces daudzuma - 1 reizi nedēļā Liepājā, Kuldīga, piegāde  iespējama ar pasta, pakomāta (Omniva), pasta stacijas starpniecību. Norēķināšanas iespējama ar pārskaitījumu un skaidrā naudā.

Papildus iespējas

Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Semināri Meistarklases

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018