Smiltenes novads, Raunas pagasts, Puriņi - 1
Reģ.Nr.: 29056311297
PVD numurs: A077663
Vēlos piedalīties iepirkumos ar savu produkciju
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās.
QR Kods

Ivars Salmanis

Kopš 2017.gada Raunas pagasta “Puriņos 1” savu saimniecisko darbību uzsācis Ivars Salmanis. Kā galvenā nozare reģistrēta putnkopība. Saimniecībā tiek audzētas vistas un ražotas vistu olas ar zīmolu "Raunas mājas vistu olas". Saimniekošana ir uzsākta ar 350 cāļiem, bet nu jau putnu skaits ir pārsniedzis 4500. Vistas tiek turētas brīvās turēšanas apstākļos. Vistu saime ir ļoti raiba, tāpēc arī olas ir raibu raibās. Pieprasījums pēc olām ir lielāks nekā šobrīd saražotais apjoms, tāpēc saimnieki aktīvi strādā pie saimniecības paplašināšanas un vistu ražības palielināšanas. Uzņēmums ir PVD uzraudzīts un veikta pārtikas uzņēmuma atzīšana olu šķirošanai un iepakošanai (A077663). Vidzemes plānošanas reģiona pasākumā "Vidzemes veiksmes stāsti 2019" kā apņēmīgi un darbīgi vidzemnieki no Raunas novada nominācijai izvirzīts Ivars Salmanis un Elita Simsone nozarē putnkopība, vistu olu ražošana.

Produkciju ir iespējams iegādāties Rimi Klēts veikalos, Stockman, Lubānas tirgū, Svaigi.lv, Cēsu tirgū, Raunā veikalā Elvi, Top veikalu tīklā Vidzemē.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ēdināšana un banketi Talkas saimniecībā Pārstrādes pakalpojumi Tehnikas pakalpojumi Meistarklases

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018