Kontaktinformācija
Edgars Zihmanis
Tērvetes novads, Tērvetes pagasts, Vīnogu dārzs
Reģ.Nr.: 25036912206
PVD numurs: 077180
Darba Laiks
Informācija:
Vēlama iepriekšēja pieteikšanās.
QR Kods

Vīnogu Dārzs

Vīnogu Dārzs Kroņaucē ir vieta, kur var nobaudīt izcilākās Latvijā audzētās vīnogas, un iegādāties vīnogu stādus augstvērtīgā kvalitātē.

Jūs pārsteigs, cik ļoti kvalitatīvas, skaistas, lielas un garšīgas vīnogas ir iespējams izaudzēt Latvijas klimatiskajos apstākļos. Ķekara svars sasniedz 1.5 kg, vidējais lielogu vīnogu izmērs līdz 4 cm diametrā! Garša nepārspējama- sulīgas, gaļīgas un saldas! Varat būt droši, ka Jūsu priekšstats par Latvijā audzētām vīnogām būs mainījies par 180° un pārsteigums garantēts!

Praktiskie izmēģinājumi vairāk kā 10 gadu garumā ir beigušies. Ir izvērtētas piemērotākās Latvijas klimatiskajiem apstākļiem vīna un galda vīnogu šķirnes. Tās tiek stādītas jau lielākos apjomos vīnas ražošanai un galda ogas pārdošanai. Laukā ir iestādīti 800 vīnkoki un siltumnīcās ap 300 koku.

Vīnogu Dārza vīnogu šķirņu kolekcija ir viena no lielākajām Latvijā- kopskaitā tiek audzētas vairāk kā 50 dažādas šķirnes.  Šeit atradīsiet lielās saldās un kraukšķīgās galda ogas, iecienītās bezsēklu šķirnes, un šķirnes, kas ir piemērotas vīna darīšanai. Tie ir Ukrainas, Krievijas, ASV un Latvijas selekcionāru labākie sasniegumi, kuru atbilstību Latvijas klimata apstākļiem Vīnogu Dārzs ir pārbaudījis vairāku gadu garumā.

Vairākums šķirņu sasniedz savu gatavību laukā un sala nebaidās, bet atsevišķas šķirnes būs piemērotākas audzēšanai siltumnīcā. 

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Semināri Meistarklases Apceļošanas akcijas dalībnieks

Pieejamie produkti

Vīnogas

Svaigi augļi un ogas

Produkts pieejams - Sezonāli Mazumā

Vīnogu sula

Pārstrādāti augļi un ogas (saldēti, kaltēti un konservēti)

Produkts pieejams - Sezonāli Mazumā

Vīnkoku stādi

Stādi

Produkts pieejams - Sezonāli Mazumā

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018