Ogres novads, Ikšķile, Rīgas iela 175
Reģ.Nr.: 40008200871
PVD numurs: 077725
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Pirmdiena 12:00 - 18:00
Otrdiena 12:00 - 18:00
Trešdiena 12:00 - 18:00
Ceturtdiena 12:00 - 18:00
Piektdiena 12:00 - 18:00
Sestdiena Slēgts
Svētdiena Slēgts
QR Kods

Ikšķiles Brīvā skola

Esmu pavisam īpašs veikaliņš (atvērts 2018.gadā) – brīvs no iepakojuma, brīvs no pesticīdiem un brīvs no neveselīgām piedevām. Mana mamma ir Ikšķiles Brīvā skola, dzīvoju tās pagalmā (kur var apskatīt arī mūsu permakultūras dārzu) un gaidu ciemiņus ar saviem traukiem, kur ielikt dažāda veida pirkumus. Pirmais un pagaidām vienīgais beziepakojuma veikals tuvākajā apkārtnē. Man ļoti patīk bērni, tādēļ pie manis tiem ir īpaša vietiņa, kur spēlēties, kamēr vecāki iepērkas. Man patīk veseli bērni, tāpēc tos cienāju ar veselīgiem našķiem.

Iespēja iegādāties vietējos un sezonālos produktus audzētus mūsu pašu bioloģiski sertificētajā dārzā (sertifikāta Nr. 01-4229), bio pārtiku un videi draudzīgu sadzīves ķīmiju un kosmētiku beziepakojuma veidā savos vairākkārt lietojamos traukos.
Katru dienu piedāvājam dažādus gatavos pārtikas produktus, maltīšu sagataves – piemēram, zupu, sautējumus, kāpostu tīteņus un pankūkas, saldos ēdienus utt.
____________________________________________________________
Šobrīd pieejamais sortiments ir mainīgs un diezgan plašs. Ir iespējams pasūtīt un preces saņemt uz vietas Brīvajā veikalā.  Piegāde iespējama par papildu maksu, iepriekš saskaņojot vietu uz kurieni pasūtījums būs jāpiegādā. Ja ir vēlme saņemt bezkontakta veidā, sakomplektēto pasūtījumu var paņemt Ikšķiles Brīvās skolas pagalma terasē vai norādītajā adresē, precizējot kur tieši kurjeram sūtījumu atstāt. Ja klients vēlas, preces ar atbilstošu derīguma termiņu un iepakojumu varam nosūtīt caur pakomātu. Norēķinu veidi: uz vietas veikalā – skaidra nauda un bankas kartes, pārskaitījums; piegāde – iepriekš apmaksājot rēķinu.
Pasūtījumu veikšana: Lejupielādējot Zaype LV aplikāciju "Zaype", kas pieejama gan Android - https://play.google.com/store/apps/details?id=lv.zaype&hl=en , gan iOS - https://apps.apple.com/lv/app/zaype/id1463630329
Pasūtīt vari arī no sava datora: http://brivaisveikals.eats.lv/ 
Ir iespēja pasūtījumu pieteikt, rakstot vai zvanot Ligijai (mob. 26668394), brivaisveikals@brivaskola.lv

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Ēdināšana un banketi Semināri Meistarklases

Pieejamie produkti


Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018