Tukuma novads, Tumes pagasts, Tumes Pičas
Reģ.Nr.: 49202001132
PVD numurs: 028848
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējās pieteikšanās
QR Kods

Paparinska individuālais ģimenes uzņēmums LIEPA

Vēlaties kaut ko garšīgu? Ir labi, ja garšīgs ir arī veselīgs! Vēl labāk, ja garšīgais ir ne tikai veselīgs, bet arī dabīgs. Ar prieku piedāvājam Jums nobaudīt dabisku, gardu un labvēlīgu produktu - ekoloģiski tīras marmelādes, ievārījumus un konfektes, kas izgatavoti no dzirkstošā ziemeļu saulē briedinātiem augļiem. Mūsu moto: "Dabīgs gardums" - no sirds un ar pilnu sauju - tieši Jums!
Individuālais ģimenes uzņēmums "Liepa" atrodas Latvijā, Tukuma novadā, Tumes pagastā, ekoloģiski tīrā vidē. Audzējot un pārstrādājot bioloģiskus dārzeņus un ogas, izmanto videi draudzīgas metodes. Produkcijas pārstrāde - tikai roku darbs.
Labu apetīti, veselību un dzīvesprieku vēlot - ģimenes uzņēmums "Liepa" saimnieki Līvija un Pēteris Paparinski. Uzņēmums radīts 1992.gadā. Par ražoto gardumu augsto kvalitāti liecina arī tas, ka tiem tika piešķirta 1. Vieta Rīga Food nominācijā Tautas Garša saldumu grupā. Ražotā produkcija ir saņēmusi Latvijas ekoprodukta sertifikātu. Tā tiek ražota neizmantojot ķīmiskus konservantus vai alergēnus.
Pasūtījumi tiek pieņemti uzņēmuma interneta vietnē. Tirgota Kalnciema ielas kvartāla tirdziņos un gadatirgos.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Pārstrādes pakalpojumi

Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018