Ventspils novads, Vārves pagasts, Bitnieki
Reģ.Nr.: 41201004533
PVD numurs: 002293
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Pirmdiena 09:00 - 00:00
Otrdiena 09:00 - 00:00
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

Ziru pagasta zemnieku saimniecība BITNIEKI

Alita un Ilmārs Gruguļi savu saimniecību "Bitnieki" oficiāli nodibināja 1994. gada nogalē.  Tā atrodas pavisam netālu no Leču muižas.
"Bitnieki" ir saimniecība, kas nodrošina ekoloģiski tīru augstas kvalitātes un veselīgas biškopības produkcijas ražošanu, vienlaikus saudzējot apkārtējo vidi. Saimnieki savulaik ir saņēmuši pagasta atzinību par sakoptāko sētu un sakoptāko ražotni. 2016. gadā viņiem tika piešķirta kultūras zīme "Latviskais mantojums".  Saimniecībā darbojas arī meita Sandra, ievācot zāļu tējas un gatavojot dažādus izstrādājumus no vaska ar zīmolu SunWax.(instagram sunwax_ un bitnieki)
Apmeklētāju vajadzībām uzbūvēts veikaliņš un degustācijas zāle, kurā var nodegustēt dažādus medus, bišu maizi, propolissu (arī medū), un pašu ievāktas SUNWAX zāļu tējas, un bišu vaska izstrādājumus, to visu var iegādāties tepat veikaliņā. Saimniecībā iespējams iepazīties ar biškopības produktu pārstrādi, vērot bišu dzīvi un darbu dravā, ka ari gulēt uz bitēm Bišu dziedinātavā.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Meistarklases Svētku piedāvājumi Piegāde ar pakomātu

Pieejamie produkti


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018