Kontaktinformācija
Kuldīgas novads, Alsungas pagasts, Dižgāļi
Reģ.Nr.: 13077211766
PVD numurs: 053544
Vēlos piedalīties iepirkumos ar savu produkciju
google map Waze
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

Sanita Fišere

Sanita Fišere “Dižgāļu” mājās saimnieko no 2007. gada, nodarbojas ar bioloģisko lauksaimniecību, gaļas lopu audzēšanu un aitkopību, audzē burkānus un kartupeļus. Mājām ir sena vēsture. Sētas plānojums saglabājies līdzīgs kā 1867 .gada dokumentā. Dzīvojamā māja pārbūvēta 1911. gadā. Ieejot pa durvīm, ir priekšnams ar manteļskursteni, virs durvīm iemūrēts laukakmens ar saimnieka vārdu un gadu skaitli. Senā lauku sēta sakopta, godājot senās suitu tradīcijas, pielāgota mūsdienu ražošanas vajadzībām.
Izmanto tikai bioloģiskās metodes produkcijas ražošanai. Sertifikāta Nr. 01-4169/19. Saimniece aktīvi piedalās pagasta rīkotajos pasākumos, rīko tos savā sētā. Lai celtu godā suitu sklandaraušu galveno sastāvdaļu burkānu, pavasarī un rudenī tiek rīkoti burkānu festivāli.
Lepojās ar suitu tradīcijām un piederību savam novadam.  Prieks par klientiem, kuri novērtē veselīgos produktus un interesējās par dzīvi laukos. Izaudzētā produkcija nopērkama dažādos tirdziņos un saimniecībā. Kartupeļu un dārzeņu lielākie patērētāji ir vietējā skola un kafejnīcas.

Šobrīd piedāvā kartupeļus. Piegāde Alsungas un Kuldīgas novados. Norēķināšanās ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā. Pasūtījumu veikt pa telefonu.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Ekskursijas

Pieejamie produkti

Kartupeļi

Svaigi dārzeņi un zaļumi

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Burkāni

Svaigi dārzeņi un zaļumi

Produkts pieejams - Sezonāli Mazumā

Mājas vistu olas

Olas

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018