Kontaktinformācija
Limbažu novads, Salacgrīva, Ostas iela 2
Reģ.Nr.: 44102034131
PVD numurs: 045591
google map Waze
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

IK Lienes konditoreja

Dabas maize - tas ir stāsts par tīru maizi, dabīgām sastāvdaļām, mīlestību un prieku to cept, kas citiem garšo. Sortimentā ir pieejami 8 veidu rudzu plaucētās maizes - klasiskā, sēklu, ar tomātiem un ķirbju sēkliņām, ar speķi un ķiplokiem, ar augļiem un riekstiem, un ķimenēm. Jaunums - ar sīpoliem un ķiplokiem, kaņepēm. Kā arī ir izveidota kēksa līnija, kur tiek pielietots tikai tīrs sviests un dabīgās sastāvdaļas: dzērveņu, sukāžu, citronu un jaunums tiem, kam negaršo rozīnes - Svētku kēkss, kura sastāvā ir lazdu rieksti, dzērvenes, plūmes, aprikozes. Bērnu iecienīts ir burkānu un burkānu-upeņu kēkss. Drīz veikalu plauktos iegādājams būs - ķirbju kēkss ar valriekstiem, kas tapis pēc jauno māmiņu lūguma - veselīgs un barojošs. Katrs produkts ir radīts ar īpašu domu un izlolots katrai gaumei.

Mums ir prieks un gandarījums darīt to, ko mākam, un ko darām ar mīlestību!

Produkcija pieejama Rīgā un tās tuvumā, Siguldā, Saulkrastos, Ādažos un Ikšķilē. Pasūtījumu pieņemšana pirmdienās līdz plkst. 12.00. Iepriekš vienojoties pa tālruni vai e-pastu, piegādes notiek Salacgrīvā, Saulkrastos, Rīgā, Ikšķiles apkārtnē. Norēķini gan skaidrā naudā, gan ar pārskaitījumu.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Meistarklases

Pieejamie produkti

Rudzu plaucētā maize.

Maize un konditoreja

Saimniecībā cep arī plaucēto rudzu maizi ar sēklām, ķimenēm, ķirbju sēklām un tomātiem, ar žāvētiem augļiem, rudzu maizi ar sīpoliem un ķiplokiem

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Sukāžu kēkss

Maize un konditoreja

Piedāvājumā dažādi kēksu veidi - citronu, dzērveņu, burkānu, burkānu-upeņu, svētku, rudzu maizes kēkss ar dzērvenēm un riekstiem.

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Tortes

Maize un konditoreja

Saimniecībā cep ne tikai tortes, bet arī dažādus citus konditorejas izstrādājumus un kūkas.

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Piparkūkas, piparkūku un sviesta smilšu mīkla

Maize un konditoreja

Produkts pieejams - Sezonāli Mazumā

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018