Kontaktinformācija
Andris Vjaksa
Skrundas novads, Rudbāržu pagasts, Garīkas
Reģ.Nr.: 56101013791
PVD numurs: 028854
Darba Laiks
Informācija:
Tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

Zemnieku saimniecība Garīkas

Zemnieku saimniecība Garīkas dibināts 1994. gadā. Saimnieki Valda un Andris Vjaksas kopš deviņdesmito gadu sākuma nodarbojas ar netradicionālo lauksaimniecību - šitaki sēņu audzēšanu un pārstrādi. Esam piedalījušies ZM konkursā ,,Sējējs", saņēmuši Latvijas mēroga atzinības un  pateicības rakstus konkursos ,,Latvijas skaistākā lauku sēta", ,,Zivju dīķis" saimniecībā, ,,Bērzs skaistumam un peļņai sakoptā zemnieku saimniecībā" u.c. Iegūti ikgadēji sertifikāti par piedalīšanos izstādēs Balttour, Rīga Food, Izvēlies Latvijas preci u.c.

Zemnieku saimniecība Garīkas nodarbojas ar bioloģisko saimniekošanu - bioloģisko šitaki sēņu audzēšanu uz lapu koka baļķiem (sertifikāts Nr.01-3398/19) un bioloģisko šitaki sēņu pārstrādi (sertifikāts Nr. 04-164-12/19). Šitaki sēnēs ir augsts olbaltumvielu saturs, daudz aminoskābju, šķiedrvielu un vitamīnu .Šitaki sēnes tiek vērtētas kā pasaules klases kulinārijas delikatese ar patīkamu garšu,  kas bagātas ar augstvērtīgām barības vielām. Tās dod enerģiju un uzlabo kopējo veselības stāvokli, kā arī uzlabo imunitāti. Izcils produkts veģetāriešiem. Sēņu dziednieciskā darbība ir zinātniski apstiprināta - mazina holesterīna , cukura līmeni , tām ir antibakteriāla iedarbība, tās regulē asinsspiedienu, atjauno asinis, mazina stresa iedarbību. Ir viegli pagatavojamas.
Vadām ekskursijas saimniecībā. Piedāvājam iepazīties ar sēņu audzēšanu un degustēt zupu un citus sēņu ēdienus, uzzināt par sēņu pārstrādi, mājas vēsturi un baudīt sakoptās saimniecības mieru un jauko vidi un nakšņošanu viesu mājā Garīkas.

Mūsu ražotie produkti nopērkami EKO veikalos Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Kuldīgā un Valmierā, veikaliņā ,,Skrundas Klēte" un saimniecībā uz vietas.

Šobrīd pieejama visa Šitaki sēņu produkcija, kas uzrādīta katalogā. Piegāde visā Latvijas teritorijā, iepriekš vienojoties par  minimālo pasūtāmo daudzumu. Norēķini ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Ēdināšana un banketi Semināri Meistarklases Apceļošanas akcijas dalībnieks

Pieejamie produkti

Svaigas šitaki sēnes

Sēnes

Sezonāli ,jūlijs-oktobris

Produkts pieejams - Sezonāli Mazumā

Kaltētas šitaki sēnes gabaliņos

Sēnes

Visu gadu

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Kaltētas šitaki sēnes veselas

Sēnes

Visu gadu

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Kaltētu šitaki sēņu pulveris kapsulās

Sēnes

Visu gadu

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Kaltētu šitaki sēņu pulveris

Sēnes

Visu gadu

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018