Alūksnes novads, Annas pagasts, Lejiņas
Reģ.Nr.: 53201001791
PVD numurs: 044348
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

ZS Lejiņas

Dēsti un stādi, gandrīz trīs simti tomātu šķirņu, ap 30 šķirņu bazilika, izcila mētru un garšaugu kolekcija, kā arī pāri par simts veidu bioloģisko tēju, sukādes, sīrupi, karameles, ievārījumi, kaltētas dabas veltes   - tas viss pieejams zemnieku saimniecībā Lejiņas Annas pagastā Alūksnes novadā. Lejiņās jau kopš 2004. gada saimnieko Iveta un Guntis Joguri. Visus šos labumus saimnieki audzē un vāc gan piemājas dārzā un siltumnīcās, gan savos garšaugu un tējas laukos. Meža veltes tiek iegūtas tuvējos mežos. Iveta un Guntis ir uz Tu ar zaļo saimniekošanu un tīras, zaļas vides saglabāšanu bērnu bērniem. No 2014. gada Lejiņas ir pirmreizējās augu izcelsmes produktu pārstrādātāji mājas apstākļos. Iveta lepojas ar savā saimniecībā saražotas produkcijas plašo klāstu un daudzveidīgo piedāvājumu patērētājiem. Lejiņu produkcija iegādājama Zaļajos tirdziņos Alūksnē, Balvos un Gulbenē un Rēzeknes brāļu tirgū. Informācija skatāma sociālajā tīklā Facebook - Lejiņu Īstie Lauku Labumi, https://www.facebook.com/Leji%C5%86u-%C4%AAstie-Lauku-Labumi-1468025433311234/

Šobrīd saimniecības produkciju var iegādāties katru trešdienu Alūksnes vakara tirdziņā; kartu ceturtdienu Gulbenes vakara tirdziņā; iespējama produkcijas piegāde Omniva tīklā. Stādu tirdzniecības sezonā tiks veidoti piegādes maršruti.

Ziemassvētku piedāvājums - 12 dažādas dāvanu kastītes, piepildītas ar Lejiņu lauku labumiem (cenas no 9.00-20.50 eur, pēc produktu izvēles)! Pērkot vairumā un korporatīvajām dāvanām - atlaides!

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Svētku piedāvājumi Piegāde ar pakomātu

Pieejamie produkti


Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018