Siguldas novads, Krimuldas pagasts, Zutiņi 1
Reģ.Nr.: 40001013445
PVD numurs: 036000
Vēlos piedalīties iepirkumos ar savu produkciju
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Lūgums vizītes, pasūtījumus iepriekš saskaņot e-pastā.
QR Kods

Rīgas rajona Krimuldas pagasta zemnieka saimniecība ZUTIŅI 1

ZS “Zutiņi” ir neliela ģimenes saimniecība Krimuldas novadā, kurā audzēšana notiek saskaņā ar prātu, sirdi, sirdsapziņu un senču vērtībām. Audzējot dabīgus produktus, piekopjot senās tradīcijas un popularizējot un pavairojot šķirņu daudzveidību. Labības audzēšanā  ievērojam saprātīgu un dabai draudzīgu saimniekošanu. Labības šķirnes izvēlamies pirmajā vietā liekot garšas īpašības nevis lielu ražu. Graudi tiek pārstrādāti izmantojot sentēvu metodes – akmens dzirnavas. Šāds malšanas process saglabā vērtīgos vitamīnus un garšas īpašības. Saimniecība ir uzņemta SLOW FOOD STRAUPE biedrībā, izpelnoties atzinību par godprātīgu saimniekošanu un seno šķirņu un tradīciju kopšanu.
“Zutiņu” saimniecībā saimnieko: Inese un Agris Meļķi, kā arī bērni Santa, Rūta un Mārtiņš. Saimniecībā tiek audzēti: graudi, griķi, zirņi, pupas, dārzeņi (ķirbji, kabači, tomāti, kartupeļi, burkāni, bietes, paprika), garšaugi, dīgsti.
Saimniecība, papildus izaudzētās produkcijas realizācijai svaigā veidā, piedāvā pašu pārstrādātu produkciju - miltus, grūbas, mannu, kaltētas un fasētas pupas, zirņus.
Saimniecībā izaudzētais un pārstrādatais aizceļo uz Kalnciemas kvartāla, Zirgu pasta/Straupē tirgiem. Saimnieki aktīvi piedalās arī Siguldas, Krimuldas un Rīgas pilsētu organizētajos tirgos. Saimniecības produkti pieejami tiešajā tirdzniecībā un tirdzniecības centros- Top, Rimi, Liepkalnu maiznīcas veikalos, idille, Rāmkalni un citos.
Saimniecības populārākie produkti - speltas kvieši un to grūbas, pupiņas.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Ekskursijas

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018