Tukuma novads, Tukums, Degoles -11
Reģ.Nr.: 40103239269
PVD numurs: 073404
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

SIA Mazburkas

Saimnieki Gunta un Uldis Niedras bioloģisko saimniecību izveidoja 2009. gadā. Saimniecībā audzē bioloģiski sertificētas vīnogas 4 ha platībā. Otra saimniecības nozare-aitkopība.

Mazburku saimniecība piedāvā sausos vīnus, kuri ir guvuši balvas dažādos konkursos, gūtas arī starptautiskas godalgas. Tie izceļas pārējo vīnu klāstā, ka ir gatavoti tikai no vīnogām un pieder pie sauso vīnu grupas. Vīni tiek gatavoti no dažādu vīnogu šķirņu ogām. Saimnieki dārzā aprūpē tuvu pie 40 šķirnēm. 2010 un 2017. gadā, saimniecību izvirzīja konkursam "Sējējs."
Mazburku vīnus var braukt baudīt uz saimniecību, kur varēs apskatīt vīnogu stādījumus, uzzināt visu par vīna gatavošanu un tos arī degustēt. Vēlā rudenī pieejama arī vīnogu sula. Mazburkas ir tā vieta, kur viesojoties var uzzināt par dzīvi laukos un izbaudīt lauku šarmu. Produkciju var iegādāties uz vietas saimniecībā, vai veicot pasūtījumu
Svētku piedāvājumā ir dāvanu komplekts, kur gaumīgi iesaiņots  vīns, medus un mandeles. Citā variantā- dāvanai var noderēt skaisti noformēta vīna pudele ar karstās šokolādes karotīti. Vēl citus svētkos iepriecinās  "Mazburku" dāvanu karte.

Papildus iespējas

Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Semināri Svētku piedāvājumi

Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018