Kontaktinformācija
Jelgavas novads, Sesavas pagasts, Blūdži
Reģ.Nr.: 41701006146
PVD numurs: 039987
google map Waze
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

Mālkalnes Jelgavas rajona zemnieku saimniecība BLŪDŽI

ZS Blūdži atrodas Sesavas pagastā, dibināta 1993.gadā un piedāvā pašu gatavotus dažādu veidu sierus, maizi, pārstrādātus dārzeņus, putraimdesas.

Šobrīd pieejams dažādu veidu siers (ar dažādām piedevām, kūpināts, marinēts), sēklu maize, tomātu sula, adžika, lečo, biešu salāti, putraimdesas. Iepriekš vienojoties, piegāde notiek uz Jelgavu un Rīgu, katru sestdienu var iegādāties T/c "Valdeka" Jelgavā.  Norēķini skaidrā naudā.

ZS Blūdži īpašniece un vadītāja ir Ināra Mālkalne, kas saimniecībā darbojas kopā ar savu ģimeni - dēlu, krustmeitu un diviem audžu bērniem. Sākotnēji saimniecībā pamatā nodarbojās ar piena lopkopību. Samazinoties piena iepirkumu cenai, saimniecībā uzsāka piena pārstrādi. 2011.gadā saimniecībā pakāpeniski attīstījās arī citi pārstrādes virzieni, kā piemēram dārzeņu pārstrāde un maizes cepšana. Tādā veidā tirgum piegādājot produkciju ar augstāku pievienoto vērtību.  Produkcija tiek realizēta arī saimniecībā uz vietas, uzņemot tūristu grupas, piedāvājot savas produkcijas degustāciju un stāstījumu, kā top vietējais produkts. Salātu un siera šķirņu klāsts nemitīgi tiek papildināts.

Īpašais marinētais siers ir izpelnījies atzinību Baltijas valstīs lielākajā pārtikas izstādē "Riga Food 2014", iegūstot 1.vietu nominācijā "Tautas garša".

Plašāka sabiedrība saimnieci Ināru Mālkalni iepazina LTV1 skatītāju iemīļotajā kulinārijas raidījumā «Īstās latvju saimnieces», kurā iznesīgas sievas no Kurzemes, Zemgales, Vidzemes un Latgales priecē ar savu viesmīlību un gardajiem ēdieniem, cīnoties par labākās namamātes titulu.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Ēdināšana un banketi Semināri

Pieejamie produkti

Siers ar dažādiem garšvielu maisījumiem

Piens un piena produkti

Baltais siers - bez nekā Sēklu siers - saulespuķu sēklas, linsēklas un ķirbju sēklas Ķimeņu siers –ķimenes Sierāboliņu siers – sierāboliņa sēklas Diļļu siers – dilles un ķiploks Īpašais siers – moccorellas piedevas sieram un tomātiem+ sinepju sēklas un ķiploki Spāņu siers – kasltēti tomāti, baziliks un ķiploks

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Tomātu sula, adžika, lečo, marinētu biešu salāti

Pārstrādāti dārzeņi un zaļumi (saldēti, kaltēti un konservēti)

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Mājās cepta sēklu maize

Maize un konditoreja

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Kūpināts siers, marinēts siers

Piens un piena produkti

Mazie siera ritulīši: Ukru garša- sarkanā un zaļā paprika un kaltēts ķiploks. Čempions – dilles, pētersīļi, kaltēti ķiploki Gruzīnu – svanetijas garšvielas Kūpināts siers marinēts siers (spainītī) Čili un medū (spainītī)

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Putraimdesa

Gaļa un gaļas produkti

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018