Kuldīgas novads, Turlavas pagasts, Baļļas
Reģ.Nr.: 46101008197
PVD numurs: 016181
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Pirmdiena 09:00 - 17:00
Otrdiena 09:00 - 17:00
Trešdiena 09:00 - 17:00
Ceturtdiena 09:00 - 17:00
Piektdiena 09:00 - 17:00
Sestdiena 09:00 - 15:00
Svētdiena Slēgts
Informācija:
Veikalā Liepājas iela 24, Kuldīgā. Saimniecībā iepriekš piesakoties.
QR Kods

Turlavas pagasta zemnieku saimniecība BAĻĻAS

ZS Baļļas dibināta 1992. gadā. Saimnieki – Ieva un Helmuts Bergholdi. Saimniecībā nodarbojas ar medus un citu biškopības produktu ievākšanu un to realizāciju. Saimniecība atrodas Kuldīgas novada Turlavas pagastā. 5 km attālumā atrodas labiekārtota Ķikuru ezera peldvieta, 9 km attālumā – Klosteres Sv.Pētera evaņģēliski luteriskā baznīca. Savukārt 15 km attālumā atrodas Aizpute un 25 km – Kuldīga.

Regulārā piedāvājumā ir ap 7 dažādu medus šķirņu, kā arī ziedputekšņi, bišu maize, propoliss un citi medus produkti, kā piemēram, šokolāde medū, rieksti medū, svaigas ogas medū un konfektes “Gotiņa ar ziedputekšņiem”. Saimniecība ir viena no retajām biškopības nozarē Latvijā, kura ievāc monofloro medu, tas ir, ievāktā raža tiek dalīta pa medus šķirnēm, piemēram, liepu, rapša, griķu, āboliņa u.c. medus.

Saimniecībā tiek ražotas dabīga bišu vaska sveces, kas ir 100% roku darbs.
Uzņēmums nodarbojas arī ar korporatīvo dāvanu izstrādi, realizējot gan klientu personalizētus, gan liela apjoma pasūtījumus.
Plašā izvēlē tiek piedāvāts arī biškopības inventārs, tai skaitā, pašu ražots koka inventārs. Nodrošina arī bišu vaska kausēšanu un tā apmaiņu pret mākslīgajām vaska šūnām.
Jau 11 gadus pastāv uzņēmuma veikals “Baļļas medus un bišu lietas” (Kuldīgā, Liepājas ielā 24), kurā var iegādāties saimniecībā saražoto produkciju, biškopības inventāru, pirtslietas, Latvijā ražotus keramikas un lina izstrādājumus, kosmētiku un dabīgus produktus veselībai. Pircēju iecienīts veikals dāvanu un suvenīru iegādei.
Saimniecības produkciju un biškopības inventāru var iegādāties internetveikalā www.ballas.lv.
Saimniecība piedāvā izzinošas ekskursijas bišu dravā, biškopības produktu degustāciju, radošās darbnīcas, atpūtu medus pirtī un viesu izmitināšanas pakalpojumus.
Daudzo darbības gadu garumā saņemti dažādi apbalvojumi un atzinības, piemēram, par gardāko medu Latvijā un glītāko produkta etiķeti. Tāpat uzņēmums pastāvīgi saņem pateicības par iesaistīšanos dažādos gan izglītojošos, gan labdarības projektos, kā arī par atbalsta sniegšanu novada sporta pasākumos.
Šobrīd piedāvā piegādāt mājās: medus, bišu maize, ziedputekšņi, propolisa produkti, bišu peru pieniņš, zāļu tējas, kosmētika, šampūni. Arī biškopības inventāru! Piegāde Kuldīgā 1 EUR un ar pakomātiem, iepriekš pasūtot pa telefonu. Preces var pasūtīt internetveikalā.
Minimālā pasūtījuma summa 10.00 EUR.

Papildus iespējas

Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Svētku piedāvājumi

Pieejamie produkti

Dažādu ziedu medus

Dažādu ziedu medus, ievākts vasaras vidū, garšo un smaržo pēc Latvijas pļavām visā to ziedu bagātībā.

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Medus ar kanēli un ingveru

Medus ar kanēli un ingveru - 98% medus, 1% malts kanēlis, 1% malts ingvers

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Propoliss

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Bišu maize

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Ziedputekšņi

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Vaska sveces

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018