Smiltenes novads, Brantu pagasts, Kainaiži
Reģ.Nr.: 40103520283
PVD numurs: 052773
Vēlos piedalīties iepirkumos ar savu produkciju
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

SIA Kainaiži

 Svētku dāvanu piedāvājums- sīrupu komplekti: nesteidzīgiem rītiem- pankūku sīrupu izlase, kas aizvedīs uz pļavu vasaras pilnbriedā. Birzī salātu sīrupu izlase, kas pacels salātu baudīšanas pieredzi citā līmenī. Karstā dzēriena komplekts- silta enerģija aukstā laikā.  Ekskluzīvs piedāvājums-bērzu balzams. Ar prieku sarūpēsim gardas dāvanas veidojot komplektus pēc Jūsu patikas un vēlmēm un ar plašo produktu klāstu var iepazīties uzņēmuma mājas lapā www. birzi.lv   Izvēloties iepriecināt draugus un sadarbības partnerus ar gardumiem no BIRZĪ, Tu atbalsti ekoloģisku saimniekošanu Raunā, paaudzēs lolotu mīlestību pret bērzu un mūsu kaislību pulēt īpašas dabas garšas.   Uzņēmums dibināts 2012.gadā un nodarbojas ar dzirkstošo bērzu sulu, bērzu sulas un kļavu sulas sīrupa un mērču ražošanu, tūrismu. Tā īpašnieks Ervins Labanovskis kopā ar savu komandu lepojas par to, ka 2017. gadā bērzu sulas sīrups tika atzīts par Rīgas-Gaujas reģiona, Eiropas gastronomijas reģiona suvenīru, piedalās plašākajā pārtikas izstādē Baltijas valstīs Rīga Food.
Birzī ir bioloģiski sertificēta saimniecība, kur produkta īpašā vērtība ir 100% dabīgs un veselīgs produkts, kas tapis pēc senču paņēmieniem ar mūsdienu variāciju. Saimniecībā darbojas tūrisma nozarē kur piedāvā ekskursiju sulu koku parkā, produkcijas degustācija un ekskursiju pa ražotni.
Birzī produkcija iegādājama Latvijā veikalos- Rimi, Sky, Stockman, Rija, Valmiermuižas alus veikalos un tirdziņos, Veikalā-Mūsmājas u.c.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Talkas saimniecībā Svētku piedāvājumi

Pieejamie produkti


Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018