Preiļu novads, Aglonas pagasts, Tartakas iela 7
Reģ.Nr.: 57701001361
PVD numurs: 016874
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

Aglonas pagasta zemnieku saimniecība SOLLOMINA MUIŽA

No Aglonas bazilikas netālā Ciriša ezera krastā kopš dzimšanas dzīvo un saimnieko Inese Survilo. Visu mūžu tā vieta ir saukta par muižu, un tā kā Ineses vectēva uzvārds bija Sollomins, viņa, dibinot pati savu zemnieku saimniecību, to nosauca par „Sollomina muižu”.
Gleznainajā Latgales nostūrī ar neatlaidīgu sīkstumu un smagu darbu izveidotajā zemnieku saimniecībā viss arī ir kā muižā. Ineses ģimene apsaimnieko 32 hektārus bioloģiski izmantojamas zemes, rūpējas par augļu dārzu un vienu hektāru lielu upeņu stādījumu plantāciju, kopj liellopu ganāmpulku, cūkas, vistas, trušus un nodarbojas ar lauku tūrismu.
Viesu mājas „Upenīte” saimnieki saviem viesiem piedāvā gan melno pirtiņu ar tai piederošajām baudām, zāļu tējas, mālu un medus masāžas, gan izjādes ar poniju, gan telšu vietas Ciriša ezera krastā un vizināšanos ar laivām, gan iepazīšanos ar pašu saimniecību un darbu tajā, gan naktsmītnes ilgāk palicējiem. Taču lielākais Ineses un viņas ģimenes rokās esošais trumpis ir Latgales kulinārā mantojuma tradīciju mūsdienīga iedzīvināšana un uzturēšana.

Papildus iespējas

Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ēdināšana un banketi

Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018