Kontaktinformācija
Alma Bērziņa
Bauskas novads, Vecsaules pagasts, Jundas
Reģ.Nr.: 43601029757
PVD numurs: 073266
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

Vecsaules pagasta zemnieku saimniecība JUNDAS

Audzē gaļas liellopus, piedāvā daudzveidīgu gaļas izstrādājumu produkciju - pelmeņus, konservus, servelādes, gulaša gabaliņus, malto gaļu, arī kūpinātas vistiņas. Aktuālais piedāvājums un informācija par piegādēm: www.facebook.com/zsjundas/
Zemnieku saimniecību "Jundas" vada jaunie lauksaimnieki Alma un Salvis Bērziņi, kuri savu darbību uzsāka 2016. gada pavasarī, ievedot no Igaunijas 17 gaļas šķirņu krustojumu telītes audzēšanai. Šobrīd saimniecība ik gadu nobaro 100 telītes, kvalitatīvas un sulīgas liellopa gaļas ražošanai. Liellopi tiek baroti ar zāles rupjo lopbarību – skābsienu ziemā, un sulīgu, kvalitatīvu ganību zāli vasarā.
Liellopa gaļas ražošanā tiek izmantota ilgtspējīgas lauksaimniecības prakse. Mērķis ir ražot tādu liellopa gaļu, kuru var ēst bez sirdsapziņas pārmetumiem, jo saimniecība parūpējas par maksimāli labiem un patīkamiem apstākļiem saviem dzīvniekiem to dzīves laikā.
Liellopa gaļa tiek pārdota fasēta vakuumā, un piegādāta Jelgavas, Rīgas un Bauskas gardēžiem vienu vai divas reizes mēnesī. Priecājamies sadarboties arī ar dažāda līmeņa ēdināšanas iestādēm, kuras novērtē produkcijas izcelsmi, stāstu un kvalitāti.
Saimniecība ir atvērta dažādiem semināriem un meistarklasēm, pēc iepriekšējas vienošanās, priecājas arī uzņemt interesentus, lai padalītos savā redzējumā par liellopa gaļas ražošanas iespējām Latvijā.
2018. gada rudenī Zemkopības ministrijas rīkotajā konkursā „Sējējs 2018” ZS "JUNDAS" kļuva par laureātiem nominācijā „Jaunais veiksmīgais zemnieks”. Šis apbalvojums devis gandarījumu par paveikto un pārliecību par saimniecības darbības nozīmi un nepieciešamību arī turpmāk.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Degustācijas Ekskursijas Semināri Talkas saimniecībā Tehnikas pakalpojumi Meistarklases Apceļošanas akcijas dalībnieks

Pieejamie produkti

Liellopa un teļa gaļa

Gaļa un gaļas produkti

Kvalitatīva, Latvijas ganībās audzēta liellopa gaļa, pieejama 1-2 reizes mēnesī. Sadarbojas ar ēdināšanas iestādēm un mājsaimniecībām

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018