, Priežu iela 8
Reģ.Nr.: 43603071994
PVD numurs: 068452
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

SIA Ķiploku pasaule

Pašu zemē audzēts un pārstrādāts ķiploks, kam tiek pievienota vērtība. Nu jau vairāk kā desmit gadus audzējam un pārstrādājam ķiplokus un dārzeņus. Piedāvājam neiedomājami daudz gardas un pārsteidzošas garšu kombinācijas.

Svētku laikā pieejami produkcijas dāvanu komplekti.

Produkcija pieejama saimniecības internetveikalā www.kiplokupasaule.lv. 

Kā viss sākās.
Ķiploku Pasaule radās tādēļ, ka vēlējāmies būt paši savi un savas zemes saimnieki, kas no nulles izveidotu un iekoptu tradicionālu latviešu saimniecību. Kad sākām, Latvijā nebija daudz saimniecību, kurās audzēja ķiplokus. Pamanījām brīvu nišu un sākām strādāt. Nolēmām, ka būsim atšķirīgi ar to, ka ne tikai audzēsim, bet arī pārstrādāsim produkciju. Pakāpeniski sākām ķiplokam pievienot arvien lielāku vērtību, kas izpaudās jaunu garšu un dārzeņu kombinācijās. Saimniecībā iekopām arvien plašāku zemi, uzcēlām lielākas siltumnīcas, paši sākām audzēt piedevas, kuras pievienot katra produkta sastāvam un īpašajai garšai, lai viss būtu 100% dabīgs un ekoloģisks, turpat uz vietas iegūts. Palielinot ražošanas apjomus, izveidojām plašu degustāciju zāli, kur klātienē ikviens var iepazīties ar Ķiploku Pasaules saimnieku stāstu, reizē nogaršojot sarūpētos produktus, kurus pēc tam ir iespēja iegādāties uz vietas.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Semināri Talkas saimniecībā Meistarklases Svētku piedāvājumi

Pieejamie produkti


Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018