Rēzeknes novads, Nagļu pagasts, Īdeņa
Reģ.Nr.: 52401014041
PVD numurs: 026776
Vēlos piedalīties iepirkumos ar savu produkciju
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējās pieteikšanās
QR Kods

Nagļu pagasta zemnieku saimniecība ZVEJNIEKI

Atrodamies Latvijas lielākā ezera - Lubāna krastā, Īdeņas zvejnieku ciemā. No mūsmājām paveras izcils skats uz ezeru, dabas baudītāji šeit var vērot krāšņus saulrietus Lubānā un  - iegādāties mūsu pašu kūpinātas zivis. Šobrīd piegādei pieejamas kūpinātas karpas. Ceturtdienās notiek piegāde uz Rēzekni (iespējama saņemšana arī ceļa posmā Īdeņa-Gaigalava-Rēzekne). Pasūtījums jāveic vismaz divas dienas iepriekš. Norēķini skaidrā naudā.
Dzīvojam savā sentēvu zemē, maz pārveidotā vidē, un mūsu saimniekošanas galvenie principi ir “dabiskums un vienkāršība”. Piedāvājam lauku tūrisma pakalpojumus, naktsmītnes, ēdināšanu. Ceļotājiem sniedzam tūrisma informāciju un sertificētas vides gides pakalpojumus pārgājieniem pa Teirumnieku purva taku, Zvejniekciemu Īdeņa, Lubāna mitrāju, iepazīstinot ar šīs teritorijas kultūrvēsturisko mantojumu un dabas bagātībām. Mums ir pirts ar dīķi blakus, sporta laukumi un inventārs, te var vērot putnus, makšķerēt, medīt, ogot, sēņot. Uzņēmumiem piedāvājam sporta sacensību organizēšanu.
Mūsu saimniecība ir Latgales un Eiropas kulinārā mantojuma tīkla dalībniece kopš 2006.gada.Mums ir liela pieredze zivju ēdienu gatavošanā, jo ciemā ir senas zvejniecības tradīcijas un saimniekam ir zvejas licence Lubāna ezerā. Pēc iepriekšējas vienošanās ciemiņiem varam pagatavot dažādus zivju ēdienus. Šeit kūpināto zivju smaržu un garšu Jūs neaizmirsīsiet vēl ilgi pēc atgriešanās mājās.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Ēdināšana un banketi

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018