Balvu novads, Šķilbēnu pagasts, Kotiņi
Reģ.Nr.: 43401001218
PVD numurs: 012449
Vēlos piedalīties iepirkumos ar savu produkciju
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Pirmdiena 08:00 - 17:00
Otrdiena 08:00 - 17:00
Trešdiena 08:00 - 17:00
Ceturtdiena 08:00 - 17:00
Piektdiena 08:00 - 17:00
Sestdiena Slēgts
Svētdiena Slēgts
QR Kods

Zemnieku saimniecība KOTIŅI

Saimniecības pamatnodarbošanās ir graudkopība un sēklas ražošana. Kotiņos ražojam: Pērļu grūbas ( mazās, vidējās un lielās), grūbas, lobītas pupas, lobītus zirņus, pelēkos zirņus, pupu-zirņu-rudzu-speltas kviešu miltus un rapšu eļļu. Mūsu gardo produkcijuvar iegādāties interneta veikalā – WWW.KOTINI.LV un saņemt ar kurjeru vai “Omnivas” pakomātu.

Viss sākas ar lauka sagatavošanu sēšanai un beidzas ar graudaugu novākšanu, kaltēšanu un ražas pārstrādi Lai nodrošinātu produkta izsekojamību, nemainīgu- augstu kvalitāti, visos pārstrādes procesos tiek izmantoti tikai saimniecībā audzēti graudaugi un pākšaugi. Saimniecība ar pārtikas produktu pārstrādi nodarbojas jau 3 gadus un, iemesls ir viens: Ēst pašiem kā arī vietējiem iedzīvotājiem piedāvāt kvalitatīvu ar zināmu izcelsmi ražotu produktu!  Mūsu saimniecību ir iecienījušas arī tūristu grupiņas, kuras labprāt iepazīstas un apskata saimniecību, bet pēc tam dodas uz Rekavas dzirnavām, kurās piedāvājam iespēju nodegustēt mūsu lolotos produktus.

Sekojiet Mūsu jaunumiem arī https://www.facebook.com/Kotinizs/

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Tirgo uz vietas saimniecībā Semināri Degustācijas Ekskursijas Semināri Meistarklases Svētku piedāvājumi Piegāde ar pakomātu Meistarklases Svētku piedāvājumi Piegāde ar pakomātu

Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018