, Līcīši
Reģ.Nr.: 41701001223
PVD numurs: 010934
Vēlos piedalīties iepirkumos ar savu produkciju
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību LĪCĪŠI Ltd

Viens no pirmajiem un joprojām lielākajiem kazu audzēšanas un kazas piena produktu ražošanas uzņēmumiem Latvijā SIA "LĪCĪŠI Ltd" dibināta 1992. gadā. No 2005. gada saimniecība ir bioloģiskā piena produktu pārstrādes uzņēmums. 
Mūsu darba kvalitātes garantija ir vairāk kā 27 gadu ilgā pieredze - kazas piena produktu ražošanā!
1998. gadā SIA "Līcīši Ltd" tika apbalvoti ar "Sējēja" diplomu, medaļu un 500 latu prēmiju par sasniegumiem kazkopībā, lauksaimnieciskās ražošanas grupā konkursā "Sējējs '98". 2008. gadā bioloģiskās lauksaimniecības konkursā "Zaļā pēda", "Līcīšu" kazas siers tika atzīts par gada populārāko bioloģiski gatavoto produktu. 2013. gadā ieguva Latviskā mantojuma apbalvojumu. Latvijas Ārstu biedrības pasniegts apbalvojums “Valetudo Patriae” par veselīgas pārtikas ražošanu.
2009. gadā tika uzcelta jauna dzīvnieku novietne - kazu kūts ar slaukšanas zāli, kurā uz rampas vieta ir 12 kazām un tiek slaukts ar 12 slaukšanas aparātiem. Tiek izmantots DeLaval firmas slaukšanas aparāts un piens nonāk uzreiz dzesētājā, kur tiek strauji atdzesēts, pienam nodrošinot augstu kvalitāti.
Saimniecība „Līcīši” atrodas ļoti skaistā vietā - Misas upes un mežu ielokā, tādēļ ciemos tiek gaidītas gan tūristu grupas, gan ģimenes, kuras vēlas jauki pavadīt brīvdienu. Jums būs iespēja apskatīt vairāk kā 100 kaziņas un āzīšus, dažādu šķirņu vistas, zosis un zirgu. Kā arī kazu piena pārstrādes cehu. Būs iespēja pagaršot kazas pienu un sierus. Lai varētu izbaudīt mūsu eksotisko dabu, piedāvājam piknika vietu "Līcīšos".
Produkciju var iegādāties pie mums saimniecībā, kā arī Rimi veikalu tīklā.

Papildus iespējas

Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas

Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018