Dobeles novads, Penkules pagasts, Vizbuļi
Reģ.Nr.: 58501019181
PVD numurs: 029535
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Pirmdiena 7:00 - 20:00
Otrdiena 7:00 - 20:00
Trešdiena 7:00 - 20:00
Ceturtdiena 7:00 - 20:00
Piektdiena 7:00 - 20:00
Sestdiena 7:00 - 20:00
Svētdiena 7:00 - 20:00
Informācija:
   
QR Kods

Penkules pagasta zemnieku saimniecība Vizbuļi

Bioloģiskā zemnieku saimniecība  «Vizbuļi» 4 hektāros audzē dārzeņus un ogas.  Audzē apmēram 30 dažādu veidu dārzeņus, sākot no kartupeļiem līdz lapu kāpostiem. Saimniecībā piecās siltumnīcas  audzē dažādu šķirņu tomātus, baklažānus, gurķus,salātus, lokus. Tiek audzētas arī senas un retas dārzeņu šķirnes, meklējot un atlasot labākās un garšīgākās. Organiskā mēslojuma nodrošināšanai, tiek turēti gaļas liellopi. Dārzeņus un to sēklas var iegādāties uz vietas saimniecībā vai pieteikt piegādi. 

Zemnieku saimniecība «Vizbuļi» ir viena no populārākajām bioloģisko dārzeņu piegādātājām Rīgā. Saražotos produktus tirgo tiešās pirkšanas kustības dalībniekiem, apgādā arī dažus ēdināšanas uzņēmumus un ekoveikalus, iegādāties var  arī www.svaigi.lv 

Sertifikācijas institūcijas "Vides kvalitāte"  izsniegtā bioloģiskās lauksaimniecības ražošanas sertifikāta Nr. 01-964/19. Zemnieku saimniecība «Vizbuļu» dibināta 2006. gadā. Jau no pirmajām dienām saimnieki Laima un Andris Hercbergi saimnieko pēc bioloģiskām metodēm, jo Laima ir bioloģiskā zemniece pēc būtības un dziļākās pārliecības. Dēls Jānis pārņēmis vecāku pieredzi un saimnieko bioloģiski nu jau savā saimniecībā turpat ""Vizbuļos".

”Vizbuļos” ar prieku gaida apmeklētājus, kam tuva zaļa zemes kopšana, sevišķi gaidītas ģimenes ar bērniem un mazpulcēni.

Saimniece, ciemiņus uzņemot, īpašu uzmanību vērš seno šķirņu sīpolu, ķiploku, kartupeļu un garšaugu audzēšanas nozīmei. Tiek piedāvāta dārzeņu cepšana ugunskurā un zāļu tējas baudīšana. Apmeklējuma laikā ciemiņi var samīļot govis, uzzināt to, kā bez ķīmijas iejaukšanās aug kartupeļi, pupiņas, bietītes un citi dārzeņi, aplūkot garšaugu kolekciju un uzminēt, kas ir kas. 

Saimniece savā blogā apraksta dažādus zaļus gardumus un piedāvā pilsētniekiem pašiem iesēt, kopt un novākt veselīgus un tīrus dārzeņus.  Īpaši gaidīti uz rudens ražas novākšanas talkām.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Semināri Talkas saimniecībā

Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018