Ludzas novads, Pasienes pagasts, Šuškova, Purvmaļi
Reģ.Nr.: 46801004062
PVD numurs: 072441
Vēlos piedalīties iepirkumos ar savu produkciju
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

ZILUPES NOVADA PASIENES PAGASTA ZEMNIEKA SAIMNIECĪBA PURVMAĻI

Zemnieku saimniecība Purvmaļi, kas atrodas Zilupes novada Pasienes pagastā, ir dibināta 1989. gadā. Dotajā brīdī tās īpašniece Skaidrīte Marčenoka saimnieko gan augkopības, gan lopkopības nozarē, izmantojot bioloģiskās saimniekošanas metodes (sertificējošā institūcija Vides kvalitāte, sertifikāta Nr. 01-2947/019). Saimniecībā tiek audzētas zemenes, zaļumi un dārzeņi. Sezonas laikā saimniecības apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja pašiem lasīt zemenes. Audzēšanai ir izvēlētas tādas zemeņu šķirnes, kuru ogas ir pasakaini gardas un tiek izaudzētas ar bioloģisko kvalitāti.
ZS Purvmaļi ir viena no retajām Latvijas saimniecībām, kas vienuviet audzē un apmeklētājiem ir apskatāmas aptuveni 36 vistu šķirnes. Papildus tiek audzētas arī pīles, zosis, tītari, paipalas un pērļu vistiņas. Realizētas tiek putnu olas (ir iegūts Pārtikas un veterinārā dienesta sertifikāts).
Saimniecība pieņem pasūtījumus ar piegādi mājās - Ludzā, Rēzeknē, Zilupē. Zemeņu laikā arī citās pilsētās no Latgales Rīgas virzienā.
2017.gadā saimniecība tika izvirzīta Zemkopības ministrijas Sējēja balvai nominācijā “Ģimene lauku sētā”.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Talkas saimniecībā Pašlasīšana

Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018