Kontaktinformācija
Juris Lastovskis
Ventspils novads, Jūrkalnes pagasts, Bērziņi
Reģ.Nr.: 41201003966
PVD numurs: 056335
Darba Laiks
Informācija:
Iepriekš pieteikties zvanot
QR Kods

Jūrkalnes pagasta zemnieku saimniecība BĒRZIŅI

Jūrkalnes pagasta zemnieku saimniecību "Bērziņi"  Juris Lastovskis  izveidoja 1993. gada nogalē. "Bērziņu" mājās cep brīnumgardu kviešu un rudzu maizi pēc savas dzimtas senām receptēm. Garšu un smaržu maizei piedod īpašā krāsns, kurai vecums varētu būt tuvu simts gadiem. Maizi iespējams pasūtīt vai iepriekš piesakoties, izveidot un izcept savu kukulīti darbojoties maizes cepšanas meistarklasē.

2015. gada nogalē Kultūras ministrijā 14 lauku tūrisma uzņēmējiem no visas Latvijas tika pasniegta kultūras zīme Latviskais mantojums. Tā ir pateicība par līdz šim paveikto kultūras mantojuma daudzināšanā . Īpašo zīmi par tradicionālo amata prasmi - maizes cepšanu saņēma arī ZS "Berziņi" saimnieki Inga un Juris Lastovski.

Par aktīvu darbību Jūrkalnes un Ventspils novada tēla popularizēšanā un aktīvu iekļaušanos pagasta kultūrvides veidošanā Lastovsku ģimenei šogad ir pasniegts  Ventspils novada pašvaldības Atzinības raksts.

Bērzinu saimniecība atrodas pavisam netālu no Jūrkalnes pagasta centra. Jūrkalnē ir viena no gleznainākajām Baltijas jūras piekrastēm Latvijā ar iespaidīgu jūras stāvkrastu gandrīz 20 metru augstumā. Te izveidojusies tūrisma un atpūtas vieta,kurā lieliski sadzīvo vēsturiskais un laikmetīgais.

Šobrīd saimniecība piedāvā saldskābmaizi, rupjmaizi un kartupeļus.Iepriekš vienojoties piegāde notiek Ventspils novada robežās.  Norēķini skaidrā naudā un uz pārskaitījumu, pasūtījumu veic telefoniski.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Meistarklases Apceļošanas akcijas dalībnieks

Pieejamie produkti

Jūrkalnes saldskābmaize

Maize un konditoreja

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Jūrkalnes rupjmaize

Maize un konditoreja

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Kartupeļi

Svaigi dārzeņi un zaļumi

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018