Kontaktinformācija
Gunita Štorha
Kuldīgas novads, Kurmāles pagasts, Mazsāliju dzirnavas
Reģ.Nr.: 40103280576
PVD numurs: 065206
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

SIA JAUNDZIRNAVNIEKI

SIA "Jaundzirnavnieki"  dibināta 2010.gadā. Saimnieki- Gunita Štorha un Gunārs Slavinskis. Dīķos un baseinos audzē foreles, augļus un ogas.

Vīndaris Gunārs no saimniecībā audzētiem augļiem un ogām darina brendijus un vīnus. Pēc degustācijas piedāvā ekskursiju un ciemošanos saimniecībā, ko papildina saimnieces stāsti par saimniekošanu. Iespēja iegādāties produkciju.

Sertificēta bioloģiskā saimniecība. Sertifikāta Nr. 01-3101/19. Saimniecība lepojas ar produktu novērtējumu Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrības pasākumā  ""Latvijas augļu un ogu vīna skate", dalību "Novadu garšas" pasākumā "Nogaršo Latviju Kurzemē" un pārtikas produktu izstādē "Zaļā nedēļa" Berlīnē.  Konkursa "Tautas garša" uzvarētājs kategorijā alkoholiskie dzērieni. Piedāvātie produkti gatavoti pēc tikai saimniekam zināmām receptēm. Sadarbībā  ar viesu namu "Mazsālijas" Tiek piedāvāti lauku tūrisma pakalpojumi. Īpašs piedāvājums viesu namā ir bērniem, gan saskarē ar dzīvniekiem, gan darbojoties radošās darbnīcās. Produkcija nopērkamā kooperatīva "Kuldīgas labumi" veikalā.

Šobrīd saimniecībā piedāvātā produkcija nopērkama kooperatīva Kuldīgas labumi internetveikalā.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Ēdināšana un banketi Semināri Talkas saimniecībā Apceļošanas akcijas dalībnieks

Pieejamie produkti

Gunjaks

Alkoholiskie dzērieni

No saimniecībā audzētiem āboliem gatavots brendijs.

Produkts pieejams - Uz pasūtījumu Mazumā

Foreles

Zivis un zivju produkti

Svaigas zivis

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018