Talsu novads, Dundagas pagasts, Ernesta Dinsberga iela 1
Reģ.Nr.: 49003001419
PVD numurs: 002955
Vēlos piedalīties iepirkumos ar savu produkciju
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Pirmdiena 08:00 - 17:00
Otrdiena 08:00 - 17:00
Trešdiena 08:00 - 17:00
Ceturtdiena 08:00 - 17:00
Piektdiena 08:00 - 17:00
Sestdiena Slēgts
Svētdiena Slēgts
QR Kods

Piensaimnieku lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība DUNDAGA

Kooperatīvā sabiedrība „Dundaga” dibināta 1992.gadā, tās saimnieki ir 32 Ziemeļkurzemes zemnieki. Kooperatīvs veic piena savākšanu un pārstrādi, ražojot visu piena produktu sortimentu, kas galvenokārt tiek realizēts vietējā tirgū.

Uzņēmuma lepnums ir Jāņu siers, kas iekļauts ES Garantēto tradicionālo īpatnību reģistrā. Produkcijai piešķirta arī "Zaļā karotīte", kas nozīmē, ka produkts atbilst normatīvo aktu prasībām pārtikas aprites jomā. Tas nesatur ģenētiski modificētus organismus, nav izmantotas neatbilstošas pārtikas krāsvielas un vismaz 75% no produkta izejvielām iegūtas vienā no Eiropas Savienības dalībvalstīm vai reģiona.

“Dundagā” roku darbs mijas ar mūsdienīgu tehnoloģiju pielietojumu.

Uzņēmuma rūpes par klientu izpaužas maksimāli dabīgas, bioloģiski aktīvas un vizuāli gaumīgas pārtikas piedāvājumā. Produktu ražošanā izmanto autentiskas metodes, kas ļauj gala produktam saglabāt mājas virtuves garšu un kvalitāti.

Lai izbaudītu produktu dabīgo garšu, iespējams pieteikt arī degustācijas, pēc kurām var aplūkot arī tuvējā apkaimē esošo Dundagas pili, Lībiešu krastu, Pāces vilnas fabriku un Slīteres dabas parku.

KS “Dundaga” produkciju var iegādāties tirdzniecības vietās: Dundagā, Talsos, Ventspilī, Kuldīgā, Tukumā, Jūrmalā, Rīgā, Jelgavā, kā arī veikalu tīklos Citro , Aibe un Rimi klēts.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas

Pieejamie produkti


Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018