Kontaktinformācija
Limbažu novads, Salacgrīvas pagasts, Vecvārpas
Reģ.Nr.: 46601012048
PVD numurs: 0-80-17-0005
google map Waze
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējās pieteikšanās. 
QR Kods

Salacgrīvas lauku teritorijas L.Ozolas zemnieku saimniecība Vārpas

ZS "Vārpas" piedāvā iegādāties vistu olas (PVD atļaujas numurs 0-80-17-0005). Tās iespējams iegādāties pēc iepriekšējas vienošanās vai katru sestdienu Skultes tirgū.

"Vārpas" ir ģimenes saimniecība Salacgrīvas novadā, kas izveidota 1993.gadā. 15 ha lauksaimniecības zemes tiek apsaimniekotas bioloģiski kopš 2005.gada, kad iegūts bioloģiskās lauksaimniecības sertifikāts (Nr. 05-363-2005). Saimniecības mērķis ir piedāvāt klientiem dabīgu pārtiku, kuru arī paši lieto uzturā. Kopš 2017.gada saimnieki Ligita un Jānis Ozoli ar 50 dējējvistām aizsāka putnkopības nozari saimniecībā.

Saimniecība ir Latvijas Putnkopības asociācijas biedrs, pārtikas drošība ir saimniecības prioritāte, tāpat kā dzīvnieku labturība un lutināšana. Lauksaimniecība nav tikai bizness, bet arī dzīvesveids, īpaši, ja tiek turēti dzīvnieki, šajā gadījumā putni.Saimniecībā olas iegūst no Lohman Brown, Dominant un Cream Legbar dējējām. Tās tiek piegādātas klientiem pēc iepriekšējas vienošanās klientam izdevīgā vietā, klienti tiek aicināti arī apciemot saimniecību, lai apskatītos, kā tiek saimniekots un iegādātos olas. Katru sestdienu saimniekus var sastapt Skultes tirgū, kur arī iegādāties produkciju.

Papildus iespējas

Tirgo uz vietas saimniecībā Ekskursijas

Pieejamie produkti

Vistu olas

Olas

Bioloģiski sertificētas vistu olas

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā
/qualityMark/eu_organic_logo_colour_rgb.jpg

Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018