Kontaktinformācija
Jēkabpils, Viestura iela 35
Reģ.Nr.: 45403025990
PVD numurs: 007631
google map Waze
Darba Laiks
Pirmdiena 9:00 - 19:00
Otrdiena 9:00 - 19:00
Trešdiena 9:00 - 19:00
Ceturtdiena 9:00 - 19:00
Piektdiena 9:00 - 19:00
Sestdiena 9:00 - 18:00
Svētdiena 10:00 - 18:00
QR Kods

SIA MARGRET

SIA “Margret” (Jēkabpils Gaļas Nams) ir daudznozaru kompānija, kas nodarbojas ar sabiedrisko ēdināšanu, konditorejas un gaļas izstrādājumu ražošanu. „Jēkabpils Gaļas Nama” kafejnīcā ikviens izsalkušais un īstens gardēdis var sevi palutināt ar garšīgu un tradicionālu latviešu virtuves maltīti. Plašais ēdienu sortiments un porciju lielums apmierinās pat prasīgākos ēst gribētājus.

Kafejnīcas modernais interjers ar oriģinālajiem dizaina elementiem rada mājīgu un rāmu vidi, ko ir patīkami izbaudīt, ieturot maltīti nesteidzīgā gaisotnē. Turklāt gada siltajā periodā darbojas kafejnīcas āra terase.
Arī par bērniem ir padomāts - izveidots rotaļu stūrītis, kur kafejnīcas klientu atvases var rotaļāties, kamēr tiek baudīts ēdiens un patīkamā gaisotne.

„Jēkabpils Gaļas Nams” piedāvā iespēju ieturēt pusdienas grupām, ko labprāt izmanto tūristi.  Par  piedāvājumu tūristu grupām lūgums interesēties pa tālruni 20014172.

„Jēkabpils Gaļas Nama” veikals jau vairākus gadus ir jēkabpiliešu un pilsētas viesu iemīļota iepirkšanās vieta. Plašo sortimentu, kvalitatīvo produkciju un laipno apkalpošanu novērtē gan mūsu pastāvīgie pircēji, gan tie, kuri iepērkas pirmo reizi.
Veikala sortimentu lielākoties veido Latvijas ražotāju produkti. Piedāvājumā ir uz vietas - “Gaļas Namā” gatavotie kūpinājumi, desas, konditorejas izstrādājumi, svaigi salāti, rolādes, pusfabrikāti u.c. produkcija. Tāpat veikalā var iegādāties svaigo gaļu – gan cūkgaļu, gan liellopa gaļu, arī Latvijā ražotas garšvielas, dažādus saldumus, tējas, kafijas, dzērienus u.c. produktus. Parasti produktu klāsts tiek papildināts ar jauniem un vēl neredzētiem Latvijas produktiem, tādējādi dodot iespēju veikala klientiem iepazīt un nogaršot dažādus atšķirīgus un pat unikālus produktus.

„Jēkabpils Gaļas Nams” piedāvā banketu galdu klāšanu dažāda veida svinībām, kā arī korporatīviem pasākumiem. Uzņēmuma speciālisti ar mielasta galdu klāšanu nodarbojas vairāk kā 20 gadu, kuru laikā uzkrāta bagāta pieredze, lai rastu klienta vēlmēm vislabāko un izdevīgāko risinājumu. 

Ēdienkarte

„Jēkabpils Gaļas Nama” kafejnīcā katru dienu ir daudzveidīgs ēdienu piedāvājums dažādām gaumēm un vēlmēm.

Ēdienu piedāvājums, kuru pagatavošanai izmantoti tikai vietējo lauksaimnieku, mājražotāju vai pārstrādes uzņēmumu produkti, un to izcelsme norādīta pie katra ēdiena (izņēmums ir produkti, kurus Latvijā nav iespējams izaudzēt vai iegūt, piemēram, pipari, sāls):

1) kartupeļu pankūka ar malto gaļu „Sakta”;
2) cepta forele;
3)cepta karpa;
4)pildītas kartupeļu laiviņas ar ķiplokiem, dillēm;
5)cepta cauraudzīte;
6)biezais ķīselis ar putukrējumu.

Papildus iespējas

Ēdināšana un banketi

Pieejamie produkti

Šobrīd pieejams

Kūpinājumi, medījumi, vītinājumi, desas vārītas un kūpinātas

Gaļa un gaļas produkti

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā
Šobrīd pieejams

Aukstais galds (cepeši, ruletes, pastētes un aukstā gaļa)

Gaļa un gaļas produkti

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā
Šobrīd pieejams

Uz vietas cepta maize tikai no dabīgām sastāvdaļām

Maize un konditoreja

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā
Šobrīd pieejams

Kliņģeri, kūkas, tortes, pīrāgi, smalkmaizītes un cepumi

Maize un konditoreja

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018