Ogres novads, Tīnūžu pagasts, Dailas
Reģ.Nr.: 45403057712
PVD numurs: 084116
Vēlos piedalīties iepirkumos ar savu produkciju
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Pirmdiena 10:00 - 18:00
Otrdiena 10:00 - 18:00
Trešdiena 10:00 - 18:00
Ceturtdiena 10:00 - 18:00
Piektdiena 10:00 - 18:00
Informācija:

Pasūtīšana un piegādes informācija mājaslapā

QR Kods

SEMEŠ ģimenes saimniecība

Izvēlamies kvalitāti. Svaigi spiestas eļļas. Malti riekstu un sēklu pulveri (milti). Smiltsērkšķu produkti. 

Savā ģimenē laika gaitā arvien vairāk sākām pievērst uzmanību ēdiena sastāvam un kvalitātei. Jo ar kvalitatīvu ēdienu var veidot spēcīgu imunitāti un kvalitatīvu dzīvi savam organismam. Nonācām pie secinājuma, ka organismam noderīgākais ir svaigs un iespējami maz apstrādāts uzturs. Tieši tādēļ kaltēšanas procesu veicam saudzīgajā 45˚C temperatūrā un eļļas spiešanā izmantojam lēno spiešanas metodi mucā, jo tā var saglabāt produktos pēc iespējas vairāk sastāvdaļu, ko organisms viegli var izmantot savām vajadzībām. 

Dāvanu komplekti. Piedāvājam jau sakomplektētas dāvanas, kā arī jūsu izvēlētus produktus apvienot noformētā dāvanu komplektā.  Sīkāka informācija par cenām un piegādes iespējām mājas lapā www.semes.lv vai individuālu piedāvājumu gadījumā sazinieties personīgi.

Eļļas. Uzņēmums nodarbojas ar pārtikas eļļu spiešanu no bioloģiski audzētām sēklām, riekstiem un smiltsērkšķiem. Spiešanai izmantojam seno metodi - spiešanu mucā, kur sēklas (un rieksti) tiek spiesti lēni un zem liela spiediena. Metodes priekšrocības - eļļa ir svaigi spiesta, nesaskaras ar metālu un netiek pakļauta temperatūras iedarbībai. Tā ir pirmā spieduma, nefiltrēta un nerafinēta. Tādā veidā mēs eļļā saglabājam visus vitamīnus, minerālvielas, taukskābes un pārējās organismam noderīgās sastāvdaļas. Šādu eļļu uzturā lieto svaigu un nekarsē. Katrs pasūtījums tiek gatavots individuāli un nonāk pie klienta pāris dienu laikā pēc spiešanas. Eļļu iepriekš negatavojam un neuzglabājam. Piedāvājam kaņepju, ķirbju sēklu, linsēklu, melno ķimeņu, valriekstu, mandeļu, saulespuķu sēklu, smiltsērkšķu, sezama un ciedru riekstu eļļu. Visām eļļām (izņemot ciedru riekstu) ir piešķirts ekomarķējums Zaļā lapiņa.

Pulveri/milti. Pēc lēnās eļļas spiešanas sēklās un riekstos joprojām paliek 25-30% eļļas. Tādēļ mēs gatavojam pulverus, sēklas un riekstus samaļot. Tos pievieno ēdieniem kā garšvielu vai gatavojot ēdienu ar tiem aizstāj daļu miltus. Pulveriem  (izņemot ciedru riekstu) ir piešķirts ekomarķējums Zaļā lapiņa.

Smiltsērkšķi. No smiltsērkšķiem gatavojam svaigi spiestu (sasaldētu) sulu, 100% eļļu, saudzīgi kaltētu (45˚C) tēju un malto ogu pulveri. Smiltsērkšķu prodktiem ir piešķirts ekomarķējums Zaļā lapiņa.

Topinambūri. Piedāvājam saudzīgi kaltētus (45˚C) topinambūru čipsus un miltus. Pavasarī arī svaigus topinambūrus.

Saimniecībā dzīvo arī bišu saimes un ir uzsākta sparģeļu audzēšana. 

Pasūtīšana. Produktu pasūtīšana un piegādes informācija mājaslapā www.semes.lv. Papildus iespējas

Pieejama piegāde Svētku piedāvājumi Piegāde ar pakomātu

Pieejamie produkti


Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018