Kontaktinformācija
Jelgavas novads, Glūdas pagasts, Birzīte 153, Viesturciems
Reģ.Nr.: 43603089182
PVD numurs: 083581
google map Waze
Darba Laiks
Informācija:

Pēc iepriekšējas pieteikšanās

QR Kods

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Augu spēks

SIA “Augu spēks” ir ģimenes uzņēmums, kas veic augu izcelsmes ēdamu un neēdamu produktu ražošanu. Uzņēmums specializējas ķiploku un sīpolu pārstrādē, augu toniku ražošanā. Produktus var iegādāties uzņēmuma interneta veikalā www.auguspeks.lv, kā arī uz vietas uzņēmumā. Pērkot preces internetā, norēķināšanās notiek ar bankas pārskaitījumu, bet, pērkot uz vietas uzņēmuma ražotnē, iespējama norēķināšanās skaidrā naudā. Produktu piegāde pa visu Latviju un ārpus tās notiek ar DPD, Omniva un Latvijas Pasts pakomātu starpniecību.
Uzņēmums ir dibināts 2019. gadā un savu darbību raksturo ar šādiem vārdiem: “Mēs zinām, kā notvert produktos augu spēku! SIA "Augu spēks" ražo 3 veidu produktus – garšvielas (ķiploku pulveri, kaltētus sīpolus), augu tonikus (toniks labai pašsajūtai “Egles spēks”, atsvaidzinošs toniks “Piparmētru spēks” u.c.) un dabīgus augu aizsardzības līdzekļus. Produktu ražošanai tiek izmantotas vietējas izcelsmes izejvielas, kas tiek iegādātas no vietējiem ražotājiem. Produkti ir maksimāli dabiski, nesatur mākslīgas piedevas un satur augu unikālās īpašības koncentrētā veidā.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Pārstrādes pakalpojumi Piegāde ar pakomātu

Pieejamie produkti

Šobrīd pieejams

Ķiploku pulveris

Garšvielas

Ķiploku pulveris sastāv no 100% Latvijā audzētiem ķiplokiem. Šī ir obligātā garšviela virtuvē, kas piešķir asumiņu ēdienam.

Produkts pieejams - Visu gadu Vairumā
Šobrīd pieejams

Kaltētas ķiploku šķēlītes

Garšvielas

Produkts pieejams - Visu gadu Vairumā
Šobrīd pieejams

Kaltēti sīpoli

Garšvielas

Kaltēti sīpoli sastāv no 100% Latvijā audzētiem sīpoliem. Ērta un ļoti praktiska garšviela virtuvē, kas aiztaupa laiku un asaras, jo sīpols ir vienmēr pa rokai un gatavs lietošanai.

Produkts pieejams - Visu gadu Vairumā

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018