Kontaktinformācija
Kristīna Hišova
Auces novads, Lielauces pagasts, “Kastaņas”
Reģ.Nr.: LV485020056
PVD numurs: 007246
google map Waze
Darba Laiks
Informācija:

No plkst. 9:00 līdz plkst.18:00

QR Kods

SIA “LIELAUCES KLIŅĢERIS”

SIA “LIELAUCES KLIŅĢERIS” dibināts 1997. gada septembrī un nodarbojas ar cukurgailīšu, zemestauku produkcijas un dažādu, tostarp retu tēju ražošanu.

Uzņēmums pirmsākumos ražoja maizes izstrādājumus, no tā arī cēlies uzņēmuma nosaukums - “LIELAUCES KLIŅĢERIS”. 

Saimnieks Valērijs Hišovs lepojas, ka visa produkcija ir roku darbs! Uzņēmuma ražojumu kvalitāti apliecina arī pērn saņemtā Zaļā karotīte tik ekskluzīvam produktam kā "Zemestauku sula bez spirta un konservantiem". 

Lielaucē tapušie cukurgailīši aizvien nesatur konservantus un mākslīgās piedevas, bet starp šeit ražotajām tējām pieejamas arī reti sastopamās - trejlapu puplakša un purva vārnkājas tēja..

SIA “LIELAUCES KLIŅĢERIS” produkciju var iegādāties interneta veikalā www.zemestauki.lv; AS “LIDO”, SIA “Lāči” veikalos, SIA “Lauku Rudzupuķe” veikalos, Pils Aptiekās.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā

Pieejamie produkti

Šobrīd pieejams

Cukurgailīši

Saldumi

Cukurgailīši ir roku darbs, bez konservantiem, pieejamas dažādas garšas - meža zemeņu, cidoniju, smiltsērkšķu, klasiskais

Produkts pieejams - Visu gadu Vairumā
Šobrīd pieejams

Zemestauku sula

Sēnes

Zemestauku sula bez spirta satura. PVD reģistrēts uztura bagātinātājs (Nr. 11954). Zemestauku sulu ar čagu var lietot profilaktiski, kā pieaugušie, tā bērni. Zemestauki ar čagu ir efektīvs produkts imūnsistēmas stiprināšanai. Sula dzidra, bez nogulsnēm ar patīkami skābu, rūgtu garšu. Produktam pievienota lietošanas pamācība.

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā
/qualityMark/karote.jpg
Šobrīd pieejams

Zemestauku sula ar čagu bez spirta

Sēnes

Jaunums! Zemestauku sula ar čagu bez spirta satura. PVD reģistrēts uztura bagātinātājs (Nr. 12915). Zemestauku sulu ar čagu var lietot profilaktiski, kā pieaugušie, tā bērni. Zemestauki ar čagu ir efektīvs produkts imūnsistēmas stiprināšanai. Sula dzidra, bez nogulsnēm ar patīkami skābu, rūgtu garšu. Produktam pievienota lietošanas pamācība.

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā
Šobrīd pieejams

Zemestauku izvilkums ar čagu

Sēnes

Zemestauku izvilkums ar čagu

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā
Šobrīd pieejams

Čagas izvilkums

Sēnes

Čagas izvilkums tiek pagatavots no pavasarī un rudenī nolasītām Engures novadā augošajiem dzīvo bērzu stumbriem, augstumā virs 2 metriem. Tā palīdz organisma spēcināšanai, imunitātes uzlabošanai un vielmaiņas normalizēšanai. Čagu lieto arī onkoloģisko slimību profilaksei. Tiek izmantota vēža slimnieku terapijā kā palīglīdzeklis, kas veicina organisma aizsargspējas. Čagu pielieto kuņģa čūlas, gastrīta, ļaundabīgu audzēju, īpaši kuņģa un plaušu audzēju, gadījumā. Čaga, kas ir īpaši bagāta ar mikroelementiem, samazina sāpes, uzlabo pašsajūtu. Palīdz pie paaugstināta asinsspiediena, pazemina cukura līmeni asinīs. Bērzu piepes-čagas preparāts normalizē gremošanas orgānu, sirds un asinsvadu sistēmas darbību, tai piemīt brūces dziedinošas īpašības.

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā
Šobrīd pieejams

Augu tēja “Trejlapu puplaksis”

Tēja un kafija

Trejlapu puplaksis rosina apetīti, stimulē gremošanas sulas un žults sekrēciju, zarnu peristaltiku, tam ir urīndzenoša, viegla caureju radoša un nomierinoša darbība. Tautas medicīnā puplakšu lapas lieto cingas, drudža, aknu un žultspūšļa slimību, gastrīta, ja pazemināts skābes saturs kuņģa sulā, skrufulozes, tuberkulozes ārstēšanai un pret parazitārajiem tārpiem.

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā
Šobrīd pieejams

Augu tēja “Purva vārnkāja”

Tēja un kafija

Augs purva vārnkāja satur bioloģiski aktīvās vielas, tādēļ to lieto pie kuņģa saslimšanām, tam ir spēcīga baktericīda iedarbība, kā arī tas nomierina gremošanas sistēmu un rada savelkošu iedarbību. Purva vārnkāja rada antiseptisku iedarbību, mazinot iekaisumu, temperatūru, saaukstēšanās simptomus, plaušu tuberkulozes ārstēšanai, reimatisma un locītavu sāpju mazināšanai.

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā
Šobrīd pieejams

Kaltētā zemestauku sēne

Sēnes

Kaltētā zemestauku sēne, ar patīkami skābi rūgtenu garšu, ar grauzdējuma smaržu, kas pagatavota no ēdamās sēnes zemestauki (lat.val. Phallus impudicus L.Pers) augķermeņa (olu stadijā) kodola (serdenes), kuras tiek atlasītas no kvalitatīvām sēnēm zemestauki, laika periodā no jūnija beigām līdz pat vēlam rudenim. Dabīgs produkts! Vērtīgās īpašības līdzīgas kā zemestauku sulai. Arī kaltētā veidā zemestauki saglabā savas īpašības.

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018