Kontaktinformācija
Elita Trautmane
Salaspils, Rīgas iela 50
Reģ.Nr.: 40003531261
PVD numurs: 060680, 067416
Vēlos piedalīties iepirkumos ar savu produkciju
google map Waze
Darba Laiks
Informācija:

Pēc iepriekšējas pieteikšanās.

QR Kods

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību ANZĀĢE

Uzņēmums SIA Anzāģe darbojas akvakultūrā jau no 2013.gada, audzējot varavīksnes foreles un, piedāvājot tās iegādāties svaigas. 2015.gadā blakus audzēšanas baseiniem tika uzcelts moderns un kompakts zivju pirmapstrādes cehs, kurā foreles apstrādā pirms realizācijas.

Produkti iegādājami, iepriekš pasūtot kurzemeszivs@gmail.com . Veicam tiešās piegādes Rīgā, Tukumā, Talsos, Kuldīgā, Ventspilī, Liepājā. Šobrīd piegādes uz www.svaigi.lv un www.agenskalnatirgus.lv notiek ceturtdienās un piektdienās.

Foreles Pelču pagastā audzē zivju baseinos pēc skandināvu (somu) metodes, neizmantojot antibiotikas vai citus ķīmiskus dezinfekcijas līdzekļus. Zivju audzēšana noris, izmantojot ūdens recirkulācijas sistēmu un ūdeni iegūstpot no 100m dziļa urbuma. Tas ļauj kontrolēt arī iespējamo piesārņojumu, kurš nonācis dabā.

Zivju audzēšanā tiek izmantota dabīga zivju barība, kura ražota Dānijā vai Somijā. Tās sastāvā ir zivju eļļa, zivju milti, graudi, olbaltumvielas. Zivju audzēšanas process notiek dabiskā ātrumā, cenšoties zivij radīt labvēlīgus apstākļus augšanai un veselīgai apetītei – tiek regulēts skābekļa daudzums, ūdens temperatūra un tīrība.

Produktu īpašā vērtība ir bioloģisko attīrīšanas iekārtu izmantošana, kad ūdens tiek izmantots vairākas reizes. Pirms zivju realizācijas zivis tiek noturētas tīrā ūdenī.


Papildus iespējas

Pieejama piegāde Ekskursijas Pārstrādes pakalpojumi

Pieejamie produkti

Šobrīd pieejams

Varavīksnes forele ķidāta vakuumā

Zivis un zivju produkti

Iespējama sadarbība ar vairumtirgotājiem

Produkts pieejams - Uz pasūtījumu Mazumā
Šobrīd pieejams

Varavīksnes foreles fileja vakuumā

Zivis un zivju produkti

Iespējama sadarbība ar vairumtirgotājiem.

Produkts pieejams - Uz pasūtījumu Mazumā

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018