Siguldas novads, Krimuldas pagasts, Vecvaltes
Reģ.Nr.: 50003251341
PVD numurs: 011448
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas vienošanās
QR Kods

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību MAIZNĪCA FLORA

Mēs lepojamies ar mūsdienīgu Eiropas Savienības līmenim atbilstošu ražotni, kurā ik gadu tiek saražotas ap 1000 tonnu produkcijas – maize, cepumi, piparkūkas un citi konditorejas izstrādājumi. Produkcija pieejama lielākajos veikalu tīklos visā Latvijas teritorijā.

Mēs esam noenkurojušies pie lielākā un vecākā Latvijas nacionālā parka robežas – Krimuldas pagastā, tāpēc likumsakarīgi, ka domājam tālredzīgi un saimniekojam dabai draudzīgi. Esam ieguvuši Bioloģiski ražotu produktu sertifikātu Nr. 05-001-2012/P-02, izmantojam organiski audzētas izejvielas, kā arī piedāvājam produktus vegāniem.

Šobrīd uzņēmumā strādā 86 darbinieki – un mūsu skaits arvien pieaug. Mēs esam atvērta, zinātkāra un draudzīga komanda, ko veido arī ģimenes, turklāt dažiem šī ir bijusi vienīgā darba vieta. 

Kvalitāte it visā, kam ķeramies klāt. Ko veidojam un radām. Ikkatrā maizes klaipā un cepuma gabaliņā. Un attiecībās. Kvalitāte ik uz soļa, bez kompromisiem. Tas nebūtu iespējams, ja mēs negodātu šo principu – labāk mazāk, bet augstvērtīgi, nekā pavirši un daudz.

Stāsts par mums ir himna roku darbam un gadu gaitā uzkrātām zināšanām, kā radīt kvalitatīvus un veselīgus gardumus. Tā ir himna Latvijas zemei, kas ik gadu vēlīgi pieņem zeltainos graudus un dāsni apbalvo mūs ar ražu. Tas ir stāsts par augsta līmeņa profesionāļiem, kas pašaizliedzīgi strādā, lai ikviens varētu celt savā galdā vislabāko – gan Latvijā, gan tālu pāri robežām. Stāsts par mums ir arī stāsts par skatu nākotnē un lieliem mērķiem.


Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018