Kontaktinformācija
Mārupes novads, Mārupe, Lielā iela 33-9
Reģ.Nr.: 22088412306
PVD numurs: 79294
google map Waze
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

Simona Ģērmane

Simona Mārupē jau kopš 2016.gada cep neparastu un gardu dabīgā ierauga maizi - SimMaizi. Simona savus kukulīšus sauc par radoši ceptu dabīgā ierauga maizi, jo tās sastāvā ir daudzumdaudz interesantu, vērtīgu un dabīgu sastāvdaļu, piemēram nātru un gārsas pulveri, kurkuma, mārdadžu sēklas, melnsēklītes, kaņepju sēklas. Maize ir sātīga, garda un mitra. Tā nesatur dzīvnieku izcelsmes produktus un ir piemērota vegāniem. Neskaitāmos eksperimentos ir izstrādāta SimMaizes oriģinālrecepte un caur to sasniegts ideāls garšu balanss un bagātība. Šī maize lieliski iederas svētkos, piknikos un brokastu galdā.


SimMaizes piedāvājumā ir trīs veidu kukulīši - Klasiskais, dzeltenais ar kurkumu un sāļajiem zemesriekstiem, Melnais ar lazdu riekstiem un žāvētām dzērvenēm un Sierāboliņa ar sierāboliņa sēklām, magonēm un dillēm, taču ik pa laikam klienti tiek iepriecināti arī ar garšīgiem un neparastiem īpašajiem piedāvājumiem. 


Lai padarītu SimMaizes produkciju pieejamāku visā Latvijā Simona ir izvedojusi BIY (bake it yourself) līniju. Tajā ietilpst BIY Burciņmaize, kas ir lielisks starta komplekts dabīgā ierauga maizes pasaulē, jo satur visu nepieciešamo, lai siltu, svaigu dabīgā ierauga maizi pavisam vienkārši uzceptu mājās pats. Tāpat, tiem, kas meklē ierauga maģiju, ir iespējams to atrast pie SimMaizes dehidrētā veidā, kā arī iegādāties BIY sausos maizes maisījumus visās trīs garšās, lai gardos kukulīšus ceptu savā virtuvē kaut katru nedēļu. BIY produktu līnija ikvienu aizved gatavošanas piedzīvojumā ar garšu pilnu gala rezultātu.


SimMaize paceļ maizi nākamajā līmenī.


SimMaizes produkcija iegādājama ceptuvē, iepriekš sazinoties, kā arī visi SimMaizes BIY līnijas produkti un reizi nedēļā, trešdienās arī svaigi kukulīši pieejami Biznesa Vēstniecības konceptveikalā, Jelgavas ceļš 16, Tīrainē.

SimMaizes BIY līnijas Sausie maisījumi maizei un dehidrēts dabīgais ieraugs nopērkami “Manas garšas” ražotnes veikalā Akmeņu ielā 45, Ogrē, Cēsīs “Ieber.lv” veikalā, Pļavas ielā 13, "Labumu bode" Ikšķilē, Daugavas prospektā 63 un veikalā “Magone”, Salaspilī, Rīgas ielā 55.

Gatavi, silti kukulīši vairākās garšās darba dienās ap plkst.10:00 ierodas arī BAKE AWAY gardumu namiņā Piņķos, Rīgas ielā 2.

Lielākā daļa no SimMaizes produktu klāsta un arī īpašie piedāvājumi pieejami ZS "Mārtiņrozes" stendiņā Jaunmārupē un ar piegādi, sazinoties ar saimnieku.

Papildus iespējas

Tirgo uz vietas saimniecībā Meistarklases

Pieejamie produkti

Šobrīd pieejams

Sausais maizes maisījums

Maize un konditoreja

SimMaize sausais maizes maisījums Melnajai vai Klasiskajai maizei paciņā. Ideāls, ja ir savs ieraugs vai iepriekš iegādāts BIY burciņmaizes komplekts. Šim jāpievieno ūdens, ieraugs, jāuzraudzē un būs gatava gardā SimMaize.

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā
Šobrīd pieejams

Dehidrēts dabīgais ieraugs

Maize un konditoreja

Dehidrēts dabīgais ieraugs, jeb maģija paciņā. Tas lieliski noder tiem, kuriem viss jau ir, kuri visu par maizi zina, tik vien pietrūkst, kā šī šķipsniņa brīnuma. Ieraugam klāt pievienota pamācība, kā to aktivizēt, kā arī SimMaizes pamatrecepte maizei. Paciņas svars 10 grami. Sastāvs: kviešu milti, rudzu milti, pilngraudu auzu pārslas, baktēriju kultūras.

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā
Šobrīd pieejams

BIY Klasiskā maize

Maize un konditoreja

Klasiskā, dzeltenā dabīgā ierauga kurkumas maize ar sāļajiem zemesriekstiem dāvanu iesaiņojumā (burciņā), klāt dabīgais ieraugs, piramīdpārslu sāls un pamācība kā to izcept pašam

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā
Šobrīd pieejams

BIY Melnā maize

Maize un konditoreja

Melnā dabīgā ierauga maize ar augogles pulveri, lazdu riekstiem un dzērvenēm dāvanu iesaiņojumā (burciņā), klāt dabīgais ieraugs, piramīdpārslu sāls un pamācība kā to izcept pašam

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Klasiskā maize

Maize un konditoreja

Dabīgā ierauga maizes cepšanas piedzīvojums mājās. Iespēja izbaudīt pagātnes mantojumu mūsdienu garšās. Komplektā sausais maizes maisījums, dehidrēts dabīgais ieraugs, ierauga piebarojums, piramīdpàrslu sāls un pamācība. 15€

Produkts pieejams - Uz pasūtījumu Mazumā

Melnā maize

Maize un konditoreja

Melnā dabīgā ierauga maize ar augogles pulveri, lazdu riekstiem un dzērvenēm. Iespēja izbaudīt pagātnes mantojumu mūsdienu garšās. Komplektā sausais maizes maisījums, dehidrēts dabīgais ieraugs, ierauga piebarojums, piramīdpàrslu sāls un pamācība. 15€

Produkts pieejams - Uz pasūtījumu Mazumā

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018