Ogres novads, Tīnūžu pagasts, Dobelnieki, Aleksandra iela 12
Reģ.Nr.: 30036810302
PVD numurs: 064085
google map Waze
Piegādes vietas:
  • Pašizņemšana
    • Novada Garša konference - Hanzas iela 16A, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1045
    • Lauku labumi - Daugavas iela, Ikškile
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

Vita Zalcmane

Zemnieku saimniecība Taunatiņu Truši no Tīnūžu pagasta. Ar trušu audzēšanu Vitas Zalcmanes saimniecība sāka nodarboties jau vairāk kā pirms 10 gadiem, kad saimnieki īpašumā ieguva dažus hektārus aizaugušu pļavu. "Bija žēl zāli vienkārši nopļaut un sadedzināt", stāsta Vita. "Sākām ar divām trušu mātēm. Nu ganāmpulks ir stipri lielāks, tomēr esam saglabājuši sākotnējo attieksmi pret dzīvniekiem un to ēdināšanu - ziemā galvenokārt ar sienu, vasarā zāli, dodam arī burkānus, bietes, ābolus un kāpostus no pašu dārza, spēkbarību." Taunatiņu truši lepojas ar iegūto PVD reģistrēto kautuvi, realizējot ES atbalstītu projektu.
Svaiga truša gaļa un trušas gaļas bumbiņas buljonā, kas paredzētas maziem un lieliem. Atvieglo ēst gatavošanu, produkts ir gatavs lietošanai, to var sildīt, pievienot citiem ēdieniem, vai ēst tieši no burciņas. Ikšķilē iespējams iegādāties veikalos "Labumu bode" un "Zaļā lampa", vai Dobelniekos.
Piedāvājam arī dzīvus trušus.

_____________________________________________________

Šobrīd pieejamas trušu gaļas bumbiņas. Iespējama piegāde Ikšķiles, Ogres apkārtnē, Rīgā, arī bezkontakta, tai skaitā ar Omniva starpniecību. Samaksa ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā. Saziņa pasūtījumu veikšanai un par piegādes iespējām pa telefonu, epastu un Facebook

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā Semināri

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018