Kontaktinformācija
Mazsalacas novads, Mazsalacas pagasts, Tīrumnieki
Reģ.Nr.: 40103886432
PVD numurs: 070539
Vēlos piedalīties iepirkumos ar savu produkciju
google map Waze
Darba Laiks
Informācija:
Iepriekšēja pieteikšanās.
QR Kods

SIA Spelta

Zīmols „Loja” pārstāv vienas ģimenes veidotu un aprūpētu saimniecību, kuras pirmsākumi meklējami 1997. gadā. Šīs saimniecības paspārnē 2015. gadā ģimenes pārstāve Iveta Pāvula nodibina uzņēmumu SIA „Spelta”, kuras pamatmērķis ir kaņepju audzēšana un kaņepju sēkliņu pārtikas produktu ražošana, kas arī tiek veikts no dibināšanas brīža.  
Lepojos ar savu ieguldījumu vietējās sējas kaņepju šķirnes „Adzelvieši” iekļaušanā ES Lauksaimniecības kultūraugu kopējā šķirņu katalogā, kas nodrošina iespēju šo šķirni Latvijā oficiāli audzēt.  SIA „Spelta” audzē tikai šo vietējo kaņepju šķirni un ražo kaņepju sēklu produktus no pašaudzētām kaņepju sēklām.
SIA „Spelta” kaņepju audzēšanā pielieto bioloģiskās lauksaimniecības metodes (sertifikāts Nr. 01-4274/19) un ražo kaņepju sēklu produktus gan no bioloģiskām kaņepju sēklām (sertifikāts Nr.04-525/19), gan no konvencionāli audzētām kaņepju sēklām.
Visi kaņepju sēklu produkti ir augstvērtīgi uzturvērtības ziņā un ir pielīdzināmi „superfood” kategorijai. Sīkāk par katru produktu informācija atrodama: http://www.loja.lv/produkti/
Esot mūspusē, Mazsalacā, apmeklēšanas vērts ir gleznainais Skaņākalna dabas parks.
Papildus šīm tirdzniecības vietām produkti no ražotāja pieejami Kurmales ielā 59, Mārupē.

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Semināri

Pieejamie produkti

Kaņepju sēklas

Sēklas un sēklu produkti

Iespējama iegāde mazumā. http://www.loja.lv/produkti/kanepju-seklas/ Pamats visiem mūsu kaņepju produktiem. Ārējo apvalku dēļ tās vairāk kā citi mūsu kaņepju produkti satur nešķīstošās šķiedrvielas, kuras veicina zarnu darbību un rada sāta sajūtu, minerālvielas - magniju, dzelzi, kāliju un fosforu, un vitamīnus - E, B1, B2 un B6. Satur arī olbaltumvielas un taukskābes. Iesakām lietot veselas, viegli grauzdētas, diedzētas vai samaltas, kā uzkodu starp ēdienreizēm vai piedevu dažādiem ēdieniem.

Produkts pieejams - Visu gadu Vairumā

Kaņepju eļļa

Sēklas un sēklu produkti

Iespējama iegāde mazumā. http://www.loja.lv/produkti/kanepju-ella/ Iegūta no kaņepju sēklām ar aukstās spiešanas metodi, saglabājot eļļas bioloģisko vērtību. Sastāva ziņā izceļas ar lielu daudzumu neaizvietojamo taukskābju omega 3 un omega 6, kas ir vairāk kā citās augu izcelsmes eļļās. Omega 3 un omega 6 proporcija ir 1:3, kas tiek uzskatīta par optimālu cilvēka veselībai. Lietojot uzturā 20g (~2 ēd. k.) kaņepju eļļas nodrošina dienā ieteicamo omega 3 un omega 6 normu! Iesakām lietot kā piedevu salātiem, putrām, sautējumiem, aukstajām mērcēm, veselības kokteiļiem un citiem ēdieniem.

Produkts pieejams - Visu gadu Vairumā

Lobītas kaņepju sēklas

Sēklas un sēklu produkti

Iespējama iegāde mazumā. http://www.loja.lv/produkti/kanepju-seklas-lobitas/ Salīdzinot ar nelobītām kaņepju sēklām, satur vairāk olbaltumvielu (30 gramos sēklu ir 9.7g olbaltumvielu) un neaizvietojamo taukskābju omega 3 un omega 6. Plašāk pielietojamas maigās garšas un riekstainās tekstūras dēļ. Iesakām lietot kā uzkodu starp ēdienreizēm vai piedevu jebkuram atdzesētam sāļam vai saldam ēdienam.

Produkts pieejams - Visu gadu Vairumā

Kaņepju proteīns un šķiedrvielas (jeb kaņepju milti)

Sēklas un sēklu produkti

Iespējama iegāde mazumā. http://www.loja.lv/produkti/kanepju-proteins-un-skiedrvielas/ Augstvērtīgs olbaltumvielu avots - 30 gramos tas satur viegli asimilējama 11 gramus (jeb 35%) tīra proteīna. Salīdzinot ar radniecīgo produktu „Kaņepju proteīns”, šis produkts satur vairāk šķiedrvielu (~13,2%), kas stimulē zarnu peristaltiku, veicina gremošanas sulu izdali un holesterīna izvadi no organisma, kā arī labvēlīgi ietekmē zarnu mikrofloru. Iesakām lietot kā piedevu jogurtam, augļu un ogu kokteiļiem, putrām vai salātiem, sajaucot ar sviestu, konditorejā, maizes cepšanā.

Produkts pieejams - Visu gadu Vairumā

Kaņepju proteīns

Sēklas un sēklu produkti

Iespējama iegāde mazumā. http://www.loja.lv/produkti/kanepju-proteins/ Salīdzinot ar radniecīgo produktu „Kaņepju proteīns un šķiedrvielas”, šis produkts ir vēl augstvērtīgāks olbaltumvielu avots - 30 gramos tas satur viegli asimilējama 15 gramus (jeb 50%) tīra proteīna. Tas īpaši ieteicams strauji augošiem pusaudžiem, sekmējot normālu augšanu un attīstību, un sportiskajiem, sekmējot muskuļu masas pieaugumu un saglabāšanu. Iesakām lietot kā piedevu jogurtam, augļu un ogu kokteiļiem, putrām vai salātiem.

Produkts pieejams - Visu gadu Vairumā

Kvalitātes zīmes


KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018