Ropažu novads, Zaķumuiža, Strūgas
Reģ.Nr.: 30077712303
PVD numurs: 060826
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas vienošanās
QR Kods

Ilzes Valges ražošanas uzņēmums mājas apstākļos

Ropažu novada mājražotāja Ilze Valge no Latvijas miltiem cep brīnišķīgas lietas:
Kliņģerus un kūkas (saldas un sāļas). Iespējams pasūtīt 1,5 kg - 3 kg kliņģerus.
Gardas, sulīgas un karstas picas, kas tiks piegādātas tieši uz Jūsu mājām, biroju vai ballīti (pasūtījumu iespējams apmaksāt arī ar bankas karti). Iespējams pasūtīt dažādus izmērus(mazā / lielā /XL).

Vasaras sezonas piedāvājums (aprīlis-oktobris) - Ceļojošais picu namiņš - gan publiskos, gan privātos pasākumos. Pilna servisa ēdināšanas pakalpojumi bērnu un pieaugušo ballītēs, sporta svētkos, darba kolektīvu pasākumos, kāzās, utt. Īstā malkas krāsnī ceptas picas, uz ugunskura vārīta soļanka un daudz citu gardumu Jums un Jūsu viesiem!

Ziemas sezonā savu pakalpojumu klāstā Ilze ieviesusi jaunumu – mājās gatavotas pusdienas Jūsu uzņēmuma darbiniekiem vai ģimenei, kad visi strādā un mācās no mājām. Šo piedāvājumu jau tagad izmanto kompānijas Yes We Can, Statne un Lacuna kolektīvs.
Ēdiens tiek sagatavots mājas apstākļos, ievērojot visas higiēniskās prasības, tā lai ap plkst. 12 tas būtu gatavs doties pie pusdienotājiem un tā pagatavošanā piedalās tikai viens cilvēks. Jūsu pārstāvis ierodas pēc vienreizlietojamos traukos sapildītiem ēdieniem iepriekš norunātajā laikā Zaķumuižā "Strūgas” (orientieris – Baltais Zaķumuižas zaķis). Var arī nodrošināt ēdienu piegādi Jūsu uzņēmumam vai uz mājām Jums vēlamā laikā.
Pusdienu piedāvājumā ietilpst zupa, otrais ēdiens, salāti, maize, vienreizlietojamo trauku un galda piederumu komplekts. 
Ja darbinieku ēdināšanu veicat centralizēti, apmaksu iespējams veikt vienu reizi nedēļā ar pārskaitījumu pēc izrakstītā rēķinu, kas tiek sastādīts pamatojoties uz faktiski piegādāto pusdienu skaitu. 

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Tirgo uz vietas saimniecībā

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018