Ventspils novads, Jūrkalnes pagasts, Avoti
Reģ.Nr.: 41202025227
PVD numurs: 81435
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Saimniecībā nav noteikts darba laiks,sava vizīte jāpieteic iepriekš,vēlams telefoniski.
QR Kods

IK Marita J

Marita savu saimniecisko darbību kopā ar ģimeni sāka 2008.gada pavasarī Ventspils novada Jūrkalnes pagastā "Avotu"mājās,kuras atrodas Jūrkalnes centrā kādus 600 metrus no jūras stāvkrasta. IK "Marita J" jau gadus desmit kā veiksmīgi iesaistījušies Lauku tūrismā.

"Avotu" brīvdienu mājā  un viesu mājā " Kāpas" var izbaudīt atpūtu pie jūras un ir iespēja arī izīrēt  nelielu guļbaļķu pirtiņu un baļļu. Saimnieki ir iekārtojuši nelielu veikaliņu, kurā piedāvā iegādāties Jūrkalnes labumus, gan dārzā augušus, gan mežā un jūrā noķertus.

Viesiem piedāvā iegādāties eko produktus no apkārtējiem saimniekiem un savā saimniecībā izaudzēto. Savam kulinārajam piedāvājumam saimniece arī izmanto vietējos produktus, kas audzēti tikai videi draudzīgām metodēm.

Mājas kulinārijas piedāvājumu iepriekš ir jāpasūta.

Uz pasūtījumu šeit var iegādāties piekrastē zvejotas zivis, tas viss ir Maritas vīra ziņā, jo viņš nodarbojas ar to zvejošanu un kūpināšanu.

Visu produkciju var iegādāties uz vietu saimniecībā un dažādos tirdziņos. Iepriekš piesakoties Marita Jums noorganizēs meistarklases, degustācijas un ekskursijas.

Papildus iespējas

Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Meistarklases

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018