Talsu novads, Kaltene, Cīrulīši
Reģ.Nr.: 40203123352
PVD numurs: 077226
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas vienošanās
QR Kods

SIA ROŽKALNS

Kaltenes ciemā, Rīgas jūras līča piekrastē 2018. gadā tiek dibināti SIA Rožkalns "Cīrulīšu mājas labumi", kur saimniece Gunta ražo gardus mājas vīnus (dzērveņu, ķiršu, ērkšķogu, plūmju, pieneņziedu, pīlādžu, vīnogu, cidoniju, rabarberu, ķirbju, u.c.), kā arī dažādas zaptes un citus gardumus, no pašu dārzā lasītajām ogām un puķēm. Pēc degustētāju vēlmēm, nu jau gadu, saimniece ražo zivju izstrādājumus, pārsvarā no siļķēm, dažādās mērcēs, marinādēs un salātiņos. Produkcija tiek ražota mazumā, līdz ar to, katram gardumam tiek veltīta īpaša uzmanība, kas nodrošina produkta kvalitāti un garšu. Saimniece uzskata- jo produkts svaigāks, jo gardāks! 

Atsevišķi piesakot, saimniece labprāt sarīkos degustāciju, kuras laikā būs iespējams nobaudīt dažādus vīnus un siļķu uzkodas. Pēc iepriekšēja pasūtījuma var tikt arī pie uz ugunskurā gatavotas zivju vai dārzeņu zupas, brētliņu sacepuma, pienā vārītām reņģēm vai Raganu putras. Ja nu kāda grupa vēlas saldo ēdienu- varam pagatavot! Ir gatavots buberts, rīsu šūme ar ķīseli, sambuks. Smalkajiem viesiem varam pagatavot zefīriņus!
Tiem, kas vēlas baudīt jūras tuvumu un apmeklēt Velna Kalvas nesteidzoties, tiek piedāvāts palikt viesu namiņā. Piedāvājumā iekļauta arī pirtiņa .
Cīrulīšu mājas zivis var nopirkt ne tikai uz vietas saimniecībā, bet arī Kuldīgā, Mērsragā, Talsos.
Jaunākās ziņās no ,,Cīrulīšu mājas labumiem”!- ar jūlija vidu varēsim arī degustēt stipro alkoholu, kuru nosauksim par godu Kaltenes senākajam nosaukumam- ,,Kaletene”, ar alkohola stiprumu 60%! Līdz ar to arī varēsim ražot tādus gardus dzērienus kā rabarberu, ķiršu, aveņu un citus uzlējumus!

Īpašie svētku piedāvājumi

Vēlies materiāli stabilu Jauno gadu, Ziemassvētkos esot jāmielojas ar zivi. Tā mums māca senas paražas. Zivs, īpaši siļķe, gan latviešiem, gan daudzām citām tautām simbolizē bagātību, labklājību un veiksmi. Un latviešu ticējums vēsta, ka Ziemassvētku galdā jāliek vismaz deviņi ēdieni un noteikti arī vīns. :) Vīns saprātīgās devās stiprinot veselību. Vīns – tā ir civilizācijas vēsture, ko dzēruši pat dievi! Pēc kā varam secināt, ka vīns un zivis ir lieliska dāvana sev un mīļajiem!

Cenas-
Vīns (pieneņziedu; rabarberu; rožu ziedlapiņu; plūmju) 750ml / 7,- EUR
Vīns (vīnogu; aroniju; cidoniju) 750ml / 10,- EUR
Sālīta siļķu fileja (ar sinepēm; ar garšvielām; ar čili, ar austrumu garšvielām; ar kaltētiem tomātiem un baziliku; ar olīvām un citronpipariem; ar rozmarīnu) 270g / 3,- EUR
Marinēta siļķu fileja (ar valriekstiem un ananāsiem; ar papriku; ar gurķiem un kukurūzu; ar bietēm; ar persikiem un zemesriekstiem; ar kaperiem un olīvām; ar kaltētiem tomātiem un baziliku) 500g / 3,- RUR
Marinēta siļķu fileja majonēzē (ar sinepēm un sīpoliem; ar čili; ar sīpoliem un dillēm; ar olīvām un kaperiem; kanēli un dzērvenēm; ar dzērvenēm; ar papriku; apelsīnu mērcē, ananāsu mērcē) 400g / 3,50 EUR
Biešu salāti ar auksti kūpinātu siļķi majonēzē 400g / 3,50 EUR
Brokastu salāti 270g / 2,50 EUR
Raibie 270g / 2,50 EUR
Pieneņu sīrups 100ml / 2,50 EUR
Rožu ziedlapiņu zapte 100ml / 2,50 EUR un 300ml / 4,- EUR
Balzamiko 100ml / 3,- EUR
Piedāvājam arī iesaiņot visu skaisti (skatīt piemēru foto galerijā):
Kastītē ar noformējumu/ 2,50 EUR;
Caurspīdīgs dāvanu maisiņš ar noformējumu / 1,50 EUR
Sarkans papīra maisiņš vīna pudelei bez papildus noformējuma / 0,50 EUR
Iespējamie piemēri gan kastītē, gan dāvanu maisiņā:
Balzamiko (100ml) + Pieneņu sīrups (100ml)
Balzamiko (100ml) + Rožu ziedlapiņu zapte (100ml)
Balzamiko (100ml) + Rožu ziedlapiņu zapte (300ml)
Balzamiko (100ml) + Rožu ziedlapiņu zapte (100ml) + Pieneņu sīrups (100ml)
Tikai dāvanu maisiņā:
Balzamiko (100ml) + Rožu ziedlapiņu zapte (300ml) + Pieneņu sīrups (100ml)
Pieejama piegāde Talsu novada robežās un ceļa posmā Roja - Rīga.

Papildus iespējas

Tirgo uz vietas saimniecībā Degustācijas Ekskursijas Svētku piedāvājumi

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018