Dobele, Ausmas iela 25
Reģ.Nr.: 07106712236
PVD numurs: 077881
google map Waze
Piegādes vietas:
Darba Laiks
Informācija:
Iepriekš sazinoties
QR Kods

Daina Vilciņa

Dainas Vilciņas lielā aizraušanās ir cepumu, piparkūku ar apdruku (ēdamas kartiņas) un dažādu kūku gatavošana. Iedvesma gardu medus piparkūku darinājumiem - namiņiem, ēdamo kartiņu ar apdruku, kūciņu un citu gardumu pagatavošanai radusies pēc atgriešanās no Amerikas, kur Dainai bija izdevība tur padzīvot un iepazīt neparastos gardumus. Daina piedāvā arī vegāniskās un svaigās kūkas, dažādus cepumus, saldos ēdienus, kā arī sāļos gardumus - uzkodu plates.

JAUNUMS - enerģijas batoniņi tikai no dabīgām izejvielām!

Pārsteidz svētkos savus mīļos vai sadarbības partnerus ar neparastām medus piparkūkām! Apdruka ar pārtikas krāsām, lielums 10x10 cm, kā arī ir iespēja pasūtīt dažādus piparkūku izmērus un apdrukāt ar Tevis izvēlētu bildi, tekstu vai logo- atliek tikai sazināties ar pašu meistari!
Papildus Mājas gardumi kā jaunumu piedāvā svaigu un bagātīgu zaļumu pesto! Tas lietojams dažnedažādi- ar dārzeņiem, salātos, uz maizītēm, krekeriem vai vienkārši pa karotei uz siera šķēles.
Sastāvā 50/50 nātres/gārsa, olīveļļa, citrona sula, ķiplociņš, mandeļu skaidiņas, cietais siers, rozā sāls. Pesto tiek gatavots arī bez siera, tas ir maigāks un patiks vegāniem. Ledusskapī atvērtu var glabāt līdz 30 dienām.
Ņem sev un iesaki citiem!

Papildus iespējas

Pieejama piegāde Degustācijas Svētku piedāvājumi

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018