“Novada Garšas” vēlās brokastis notiks visā Latvijā!

Ne vien vēlās brokastis, bet pat “naksniņas” Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē ir tas, ko jūlijā un augustā izbaudīt aicinās pasākums “Novada Garša”. Gardumus, kas galvenokārt tapuši no katalogā www.novadagarsa.lv rodamajiem produktiem, nogaršot piedāvās visdažādākie reģionu krodziņi un restorāni.

“Novada Garšas” katalogā ir jau teju 900 mazo saimniecību un mājražotāju, kuri piedāvā daudzveidīgus produktus. Tie tapuši no vietējām izejvielām, un to lielisko kvalitāti apliecina arī pērn “Novada Garšas” pirmo reizi Latvijā rīkotais produktu kvalitātes konkurss mazajiem pārtikas ražotājiem.

Elīna Ozola, “Novada Garšas” projekta vadītāja: “Produktus, kas minētajā konkursā ieguva zelta medaļas, šajās vēlajās brokastīs centīsimies celt gaismā ar zinošu pavāru palīdzību. Esam priecīgi, ka vēlās brokastis piedāvās ne vien jau pieredzējuši reģionu ēdinātāji, bet arī jauni un aizrautīgi cilvēki, kuri gatavi klāt galdus Salacas upes karstā, Ances mežos un pat savas saimniecības dārzā!”

Ideja par šādu vēlo brokastu īstenošanu Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centram (LLKC), kas rīko šo pasākumu, radās, lai veicinātu vietējo zemnieku un pārtikas ražotāju sadarbību ar reģionālajiem ēdināšanas uzņēmumiem, kā arī paplašinātu “Novada Garšas” klientu loku, strādājot ne tikai tiešajā tirdzniecībā, bet arī, sadarbojoties ar uzņēmumiem B2B jeb “bizness biznesam” sektorā.

Pirmās vēlās brokastis paredzētas jau 23. jūlijā Jēkabpils novada saimniecībā “Sīmaņi”, savukārt nākamās – 25. jūlijā upes krastā Mazsalacā.

Vēlās brokastis plānotas jūlija-augusta nedēļu nogalēs visos Latvijas novados.

Precīzai informācijai sekojiet Facebook: /NovadaGarsa.

Plašāka informācija: info@novadagarsa.lv

Informāciju sagatavoja

Ilze Rūtenberga-Bērziņa,

LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja